Narodili sa jej dvojčatá. Keď zmerali deti, všetci zostali bez slov!

Narodili sa jej dvojčatá. Keď zmerali deti, všetci zostali bez slov!

23 mája, 2023 0 Od Redakcia

Ako väčšina rodičov aj Alanna chcela, aby jej deti boli zdravé a šťastné. Keď všetky testy ukázali, že je všetko v poriadku, Alanna bola úplne pokojná. Manželia Paul a Alanna Merrieovci žijú v škótskom Edinburghu. Alanna je lekárka a Paul osobný tréner, vychovávajú aj svoju ročnú dcéru Aylu, takže ich život nie je vôbec nudný.

Novinky o dvojčatách

Keď Alanna zistila, že čaká dvojičky, manželia neboli vôbec prekvapení, pretože obaja majú v rodine dvojčatá. To však neznamenalo, že sú pripravení.

Nie všetci však boli na túto udalosť pripravení

Pravidelné kontroly ukázali, že dvojčatá vážia o niečo viac ako zvyčajne, ale sú úplne zdravé. Zakaždým sa zistilo, že deti rýchlo a stabilne priberajú. Až keď Alannu začali na ulici oslovovať cudzí ľudia so záujmom, uvedomila si, aké veľké má brucho.

Nakupovanie pre deti

Keďže jej chlapci rástli tak rýchlo, Alanna sa ani neodvážila začať nakupovať detské oblečenie, pretože si nebola istá, aká veľkosť im bude sedieť. „Nič som im nekúpila, pretože som nechcela riskovať, že ich budem musieť neskôr vrátiť, ak by im nesedeli.“

Čoskoro bolo potrebné zistiť, aké veľké deti naozaj sú. Uskutočnil sa cisársky rez a všetko prebehlo veľmi dobre. Hoci bola Alanna pripravená na veľkosť detí, to, čo počula po ich narodení, šokovalo ju aj zdravotnícky personál. Celková pôrodná hmotnosť chlapcov bola 7,6 kg. Personál nemocnice povedal, že tak veľké dvojičky ešte nikto nikdy nerodil. Dvojčatá vytvorili nový rekord.

„Máme nádherné dievčatko a teraz máme dvoch nádherných chlapcov, máme kompletný balík.“ Paul povedal. Našťastie sa Alanna rozhodla správne, keď nekupovala oblečenie pre bábätka vopred. „Do novorodeneckého oblečenia by sa naozaj nezmestili. Majú veľmi veľké nohy a veľmi veľké ruky,“ povedala Alanna.

Zdieľajte tento krásny príbeh aj so svojimi priateľmi a rodinou.