95-ročná babička a vnuk sa radi obliekajú do kostýmov a vytvárajú zábavné videá, ktorými bavia ľudí. No pozrite sa na to ….

95-ročná babička a vnuk sa radi obliekajú do kostýmov a vytvárajú zábavné videá, ktorými bavia ľudí. No pozrite sa na to ….

23 júna, 2022 0 Od Redakcia

Niet nad puto medzi babičkou a jej vnúčatami. Nikto vás nerozmaznáva tak ako vaša babička, ktorá vám vyhovie v každom rozmaru, aby vám vyčarila úsmev na tvári!

Ross Smith už dlhší čas vytvára obsah pre internet. Táto hviezda sociálnych médií sa prvýkrát preslávila na dnes už zaniknutej platforme Vine. V aplikácii nahrával 6-sekundové úryvky svojich vylomenín a získal si pomerne veľa sledovateľov. Ale až keď jedného dňa požiadal svoju babičku, aby si zahrala v jednom z jeho videí, skutočne si našiel sledovateľov!

Potom sa Ross Smith rozhodol, že svoju babičku bude do svojich videí zapájať pravidelne. Toto duo v priebehu rokov vytváralo obsah pre rôzne platformy. To, čo začalo na Vine, sa teraz rozrástlo na Facebook, Instagram, YouTube a ďalšie. Ross však takto nezačínal a ani to nemal v pláne.

Keď sa Vine vypol, Ross takmer zo dňa na deň prišiel o tisíce sledovateľov a milióny pozretí. Potom nadobudol presvedčenie, že jeho kariéra hviezdy sociálnych médií sa skončila. O niekoľko týždňov neskôr sa však na Facebooku stalo virálnym video, ktoré natočil so svojou babičkou.

Vtedy Ross dostal geniálny nápad; potreboval sa diverzifikovať. Ross sa rozhodol stať sa aktívnym na rôznych platformách a zverejňovať príspevky na všetkých z nich. Nechcel, aby sa opakovalo to, čo sa mu stalo na Vine. Ross hovorí, že sociálne médiá sú nestále a môže sa stať čokoľvek. Vaše konto môže byť z akéhokoľvek dôvodu deaktivované alebo aplikácia môže prestať existovať; v podstate diverzifikuje, kde zverejňuje príspevky, aby mal vždy o čo oprieť.

Duo si navzájom robí aj prepracované fotenia. Dávajú si záležať na kostýmoch, rekvizitách a ďalších veciach. Je zrejmé, že obaja sa radi obliekajú do smiešnych outfitov a robia si navzájom vtipné fotografie. Ross niekedy minie tisíce dolárov na kostýmy a rekvizity, aby získal tú správnu fotografiu.

Zdá sa, že Ross a jeho babička (láskyplne nazývaná babka Smithová) sa spolu veľmi dobre bavia. Taktiež natáčajú veľa zábavných videí, na ktorých ho jeho babička pri rôznych príležitostiach akoby vyučuje. Prvé video, ktoré natočil, bolo 6-sekundové, v ktorom jeho babička blokuje basketbalový hod, ktorý urobí.

Zdá sa, že ľuďom sa páči, akú šmrncovnú postavu hrá jeho babička na kameru. Stali sa takými populárnymi, že dokonca natočili videá s celebritami, ako je napríklad Chuck Norris! Hoci Ross speňažil videá a obsah, ktorý vytvára so svojou babičkou, hovorí, že babička to robí pre zábavu a možnosť tráviť čas so svojím vnukom.

Ross pri viacerých príležitostiach hovoril o tom, že sa snaží, aby jeho babička prijala peniaze, ale je to takmer nemožná úloha. Hovorí, že on a jeho matka tajne posielajú peniaze na účet tejto babičky. Stať sa tvorcom obsahu na plný úväzok so svojou babičkou nebolo vždy jeho plánom. Prvé tri alebo štyri roky vytvárania obsahu boli len pre zábavu, keďže Ross v tom čase svoj obsah nemonetizoval. Bolo dokonca obdobie, keď Ross prestal tvoriť obsah v polovici, aby sa mohol sústrediť na získanie titulu MBA na Daytonskej univerzite.

Teraz sa však Ross zameriava najmä na tvorbu obsahu a spoluprácu so svojou babičkou. A táto stratégia sa Rossovi osvedčila. Jeho babička je všeobecne obľúbená. „Každý vie, že babička je vtipná,“ hovorí Ross. Dvojica sa spolu púšťa do najrôznejších šibalstiev a vo svojich 95 rokoch babička Smithová nevykazuje žiadne známky spomalenia.

Pri príležitosti každého významného sviatku alebo oslavy pózuje dvojica v zložitých kostýmoch pre pobavenie svojich fanúšikov.

Láska, ktorú medzi sebou Ross a jeho babička zdieľajú, je nádherná. Dúfame, že budú naďalej spolupracovať a vždy budú vytvárať obsah, ktorý zahreje srdcia ľudí na celom svete!