Čo hovorí veľký prst na vašej ruke o vašej povahe? Odborníci na predpovedanie z ruky nám radia, aby sme venovali viac pozornosti ruke nášho partnera v rozhovore!

Čo hovorí veľký prst na vašej ruke o vašej povahe? Odborníci na predpovedanie z ruky nám radia, aby sme venovali viac pozornosti ruke nášho partnera v rozhovore!

13 februára, 2023 0 Od Redakcia

Pri prvom stretnutí s neznámym človekom zvyčajne skúmame jeho tvár, oblečenie, obuv, pozeráme sa mu do očí a snažíme sa odhadnúť jeho úmysly… Odborníci na predpovedanie z ruky nám však radia, aby sme venovali viac pozornosti ruke nášho partnera v rozhovore!

Palec ruky nám o človeku prezradí veľa: jeho vôľu, základné črty a osobné vlastnosti. Pozrite sa na svoj palec. Ktoré z nasledujúcich variantov si myslíte, že nájdete na prstoch?

Test charakteru
„Variant A“

Druhý kĺb je dlhší ako prvý kĺb. Tento pomer ukazuje, že majiteľ je dôveryhodná a spoľahlivá osoba. Ich majitelia sú veľmi pozorní a objektívni vo svojom pohľade. Sú to rozvážni a kontemplatívni ľudia, ktorí sa nikam neponáhľajú a nestavajú vzdušné zámky. Ťažko sa vyrovnávajú s vonkajšími tlakmi a kladú väčší dôraz na svoj vlastný pokoj.

„Variant B“

Prvý a druhý kĺb sú prakticky rovnako veľké. Títo ľudia sa radi správajú podľa plánu a len počas takýchto večerov sa cítia pohodlne a uvoľnene. Svoje emócie a myšlienky držia pod zámkom a nežijú zo dňa na deň, ale sú prispôsobiví a zvedaví. Sú všestranní a vynikajúci konverzátori!

„Variant C“

Prvý kĺb je dlhší ako druhý. Títo ľudia sú nenapraviteľne romantickí a emocionálni, milovníci prírody… V ich blízkosti sa nudiť nebudete, pre svoju lásku urobia čokoľvek! Stačí rýchly test a odhalíte tajomstvo charakteru svojho partnera v rozhovore! Stačí sa pozrieť na jeho ruky…

Tento nový objav bude vašich priateľov zaujímať rovnako ako vás – podeľte sa s nimi o tento článok!