Čo prezrádza tvar vášho nosa o vašej osobnosti?

Čo prezrádza tvar vášho nosa o vašej osobnosti?

4 januára, 2023 0 Od Redakcia

Možno to znie zvláštne, ale tvar vášho nosa môže veľa napovedať o vašej osobnosti. Tak sa o sebe dozvieme niečo nové. Tvar nosa a vlastnosti „nositeľa“…

1. Núbijský nos

Tento typ nosa sa vyznačuje svojou dĺžkou. Ľudia s týmto tvarom sú veľmi zvedaví, sympatickí a optimistickí, často sa snažia vyhovieť ostatným a hľadajú riešenia každého problému.

2. Grécky nos

Názov pochádza zo sôch z gréckej antiky, pretože väčšine z nich dal umelec tento nos. Majitelia nosa sú zdržanliví a neradi sú stredobodom pozornosti. Sú praktickí a verní. Je pre nich ťažké otvorene hovoriť o svojich pocitoch, preto sú niekedy považovaní za uzavretých.

3. Hákový nos

Niektorí ľudia tento typ nosa prirovnávajú k vtáčiemu zobáku, vyzerá ako ohnutý. Človek s týmto nosom je tvorivý a oddaný, vášnivo obhajuje svoje presvedčenie a nebojí sa riskovať, aby dosiahol svoje ciele.

4. Klenutý nos

Tento typ nosa je podobný predchádzajúcemu, ale je špicatejší. Jeho majiteľ je považovaný za veľmi odhodlaného. S prácou úzko súvisia jeho dobré organizačné schopnosti.

5. Malý nos

Malý nos je najobľúbenejší, pretože nie je tak nápadný. Ľudia s týmto nosom majú sklon k spontánnym rozhodnutiam, čo môže niektorým ľuďom vadiť. Sú cieľavedomí a radi sa venujú práci. Zvyčajne dostanú, čo chcú.

6. Rovný nos

Tento nos je typický pre Ázijčanov. Ľudia s rovným nosom majú silný charakter, sú veľmi temperamentní a vášniví.

7. Konkávny (baňatý) nos

Má oblúk na nosových kostiach. Ľudia s týmto tvarom nosa bývajú štedrí a ochotní pomôcť ľuďom v ťažkostiach. To ich niekedy robí zraniteľnými.

8. Krivý nos

Človek s týmto typom nosa má milujúcu povahu. Je naladený na to, čo robí, je dobrým poslucháčom, čo je skvelá vlastnosť pre priateľstvo a partnerstvo.

Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými :).