Criss Angel prezradil, že jeho sedemročný syn je v remisii po tom, čo mu prvýkrát diagnostikovali leukémiu.

Criss Angel prezradil, že jeho sedemročný syn je v remisii po tom, čo mu prvýkrát diagnostikovali leukémiu.

2 februára, 2022 0 Od Redakcia

„DNES NAŠEMU SYNOVI JOHNNYMU CRISSTOPHEROVI KONEČNE ZAČNE ZVONIŤ ZVON, KTORÝ SYMBOLIZUJE JEHO REMISIU A KONIEC JEHO LIEČBY!“ napísal iluzionista na Instagrame.

Na oslavu synovej remisie sa 54-ročný Angel podelil o minifilm zobrazujúci Johnnyho boj s rakovinou. Johnnymu prvýkrát diagnostikovali rakovinu v roku 2015. Angel povedal, že keď sa dozvedel o diagnóze svojho vtedy dvojročného syna, cítil sa „bezmocný“. V tom čase sa s manželkou Shaunyl Bensonovou rozišli a ona sa so synom presťahovala do Austrálie.

„Som viazaný 10-ročnou zmluvou a nikdy som nevynechal ani jedno predstavenie,“ povedal Angel v roku 2016 pre People. „Ale potreboval som byť so svojím synom.“Bol zaviazaný k 10 vystúpeniam týždenne v Luxore v Las Vegas, ale byť so synom bolo dôležitejšie, a tak odletel do Austrálie, aby bol so synom. Bohužiaľ, kvôli svojim záväzkom mohol byť so synom už len dvakrát v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov.

A to nebola jediná ťažká vec. Obaja rodičia sledovali, ako ich syn bojuje s liečbou rakoviny.

„Johnny je veselý, zábavný, milujúci chlapec, ale liečba steroidmi má hlboký vplyv na jeho náladu,“ povedal. „Je ťažké to vidieť, ale to nie je náš Johnny. To sú tie steroidy.“ Po liečbe detskej akútnej lymfoblastickej leukémie, zriedkavej formy leukémie, sa Johnny dostal do remisie. Bola však len krátka. V roku 2019 sa Angel podelil o zdrvujúcu správu, že Johnnyho rakovina sa vrátila.

„Johnny Crisstopher – diagnostikovali mu detskú rakovinu pred dovŕšením dvoch rokov – liečil sa viac ako tri roky, bol v remisii,“ povedal Angel podľa People, „ale bohužiaľ… mal recidívu a v pondelok sa vracia do nemocnice.“ Tentoraz bola rodina, ktorá sa venuje boju proti detskej rakovine, pripravená na to, čo môže očakávať.

V januári 2020 Benson zdieľal klip, ako Angel strihá Johnnyho vlasy po tom, čo ich syn začal kvôli chemoterapii strácať vlasy po kúskoch. Tentoraz už vieme, čo môžeme očakávať. Aj keď je to ťažšie ako prvýkrát, vieme, že to všetko je súčasťou boja a aj bez toho je jeho tvár stále tou najkrajšou tvárou, akú som kedy videl. Jeden deň za druhým, moja láska, a skôr než sa nazdáte, rakovina bude len malou časťou vášho príbehu. Zvyšok ešte len príde.

Teraz, len o dva roky neskôr, oslavujú ukončenie liečby rakoviny svojho syna.

Bensonová na svojich sociálnych sieťach zdieľala video z jeho poslednej návštevy a emotívny moment, keď zazvonil zvonec rakoviny. Na oslavu sa vybrali do Build-a-Bear, kde si Johnny mohol vyrobiť vlastné plyšové zvieratko, po čom podľa Johnnyho slov vždy túžil.

„Táto cesta bola ťažká, ale je to len malá kapitola tvojho príbehu, môj Johnny, a ja sa už neviem dočkať, ako sa so svetom podelíš o svoju lásku a odvahu! Na to, aby si bol navždy a navždy bez rakoviny,“ napísal Benson.

Aké úžasné správy! Dúfame, že Johnny zostane aj naďalej bez rakoviny a zdravý do konca života.