Dvojročné dieťa nedokáže potlačiť svoju radosť, keď vidí mamu kráčať k oltáru. Toto musíte vidieť…

Dvojročné dieťa nedokáže potlačiť svoju radosť, keď vidí mamu kráčať k oltáru. Toto musíte vidieť…

6 mája, 2022 0 Od Redakcia

Prechádzka k oltáru k milovanej osobe je pre každú nevestu najdôležitejším okamihom. Vo chvíľach pred uličkou zvyčajne prežívate spleť emócií. Nie je zriedkavé, že ženích vidí svoju nevestu, ako sa k nemu blíži a pre obrovské emócie, ktoré cíti, vyroní niekoľko sĺz. V tomto príbehu to však nebol len ženích, kto pociťoval intenzívne emócie pri pohľade na nevestu…

Kristie Mihelichová bola na svoj veľký deň pripravená, mala na sebe nádherné svadobné šaty a všetko bolo dokonale pripravené. Rodáčka z mesta Troy v Michigane má niekoľko dôvodov, prečo spomína na svoj svadobný deň; všetky sú hrejivé. Kristie sa mala za Bobbyho Mihelicha vydať 22. apríla v konzervatóriu Planterra v meste West Bloomfield v štáte Michigan. Pár svoju svadbu plánoval už dlhšie.

A hoci môžete všetko naplánovať do posledného detailu, niekedy vás môže niečo jednoducho prekvapiť. A v tomto prípade bol tým prekvapením dvojročný syn páru Pierson. Keď sa nevesta objavila na začiatku oltára, emócie neprejavil len jej ženích (ktorý je zároveň Piersonovým otcom). Dvojročný chlapec uvidel svoju mamu v krásnych celobielych svadobných šatách a spustil výkrik.

Potom sa rozbehol uličkou k svojej mame so široko roztiahnutými rukami, aby ju pozdravil. „Keď ma obaja uvideli dole pri uličke, spadla im čeľusť a on povedal: „Hm?“ Akoby povedal: „Ahoj, mami!“ a silno potriasol oboma rukami a potom sa len tak rútil ku mne,“ povedala neskôr v rozhovore Kristie Mihelichová.

Kristie pokračovala: „Bola to tá najmilšia vec. Myslela som si, že tam bude len tak stáť a čakať na mňa, ale nie, on bežal k svojej mame.“ Jej syn Pierson, ktorého láskyplne nazýva „Piercy“, zrejme urobil radosť mnohým ľuďom, pretože Kristie hovorí, že video bolo zdieľané nespočetne veľakrát a zaplavili ju desiatky milých správ.

Kristie sa o video podelila so svetom, pretože vie, ako veľmi ľudia potrebujú vo svojom živote niečo pozitívne. V rozhovore sa podelila o to, že pôvodne s manželom chceli, aby Pierson bol nosičom prsteňa, ale na skúšobnej večeri sa to neuskutočnilo, pretože dvojročného chlapca viac zaujímalo pobehovanie a to, že je dieťa.

Kristie sa podelila o to, že si pripomenula, že na tom nezáleží, pokiaľ bude Pierson prítomný, aj tak to bude výnimočné. Povedala: „Bolo to ako splnený sen. Myslím tým, že som si nemohla namaľovať lepší obrázok dokonalého dňa. A doslova to bolo ako vo filme.“

A podobne ako film to všetko zachytil na filmový pás jej najlepší priateľ a fotograf, ktorý stojí za Orange Blossoms Photography. Kristie sa podelila o to, že Pierson je celkom osobnosť a miluje šoumenstvo. Dvojročný chlapec zrejme pokračoval v párty aj po obrade, pretože podľa jeho mamy neopustil tanečný parket až do polnoci!

Video si môžete pozrieť TU: https://www.instagram.com/p/Cc3gKC6Fko2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Jeho mama nemôže byť na svojho syna a teraz už aj virálnu senzáciu viac hrdá. Pokiaľ ide o Piersonove plány po jeho virálnej hviezdičke, plánuje sa tento víkend skvele zabaviť na svojich narodeninách, keďže batoľa dovŕši 3 roky! Našťastie, rozkošný okamih, keď Pierson uprel zrak na svoju matku stojacu na začiatku uličky, bol zachytený na film a navždy zvečnený.

Láska a puto, ktoré dieťa zdieľa so svojou matkou, je na nezaplatenie. Zdieľajte tento nádherný príbeh so svojimi priateľmi a rodinou!