Februárový horoskop je tu! Toto môžete očakávať za mesiac!

Februárový horoskop je tu! Toto môžete očakávať za mesiac!

2 februára, 2023 0 Od Redakcia

Ani druhý mesiac v roku nebude nudný, pretože podľa hviezd to bude mesiac, keď sa bude musieť každé znamenie objaviť, otvoriť.

Baran

Rady vášho partnera nie sú dobré pre vašu kariéru. Takže ak existuje spôsob, neprijímajte ho a nerobte to, čo hovorí. Počúvajte ho, ale nehádajte sa s ním, pretože to nemá zmysel, len sa budete hnevať, že na niečo také mrháte energiou. Zvýšili sa vaše domáce alebo rodinné povinnosti a možno budete musieť zostať doma viac ako zvyčajne, čo vám sťaží prácu.

Býk

Počas svojej práce alebo štúdia môžete stretnúť niekoho, kto vás po dlhom čase zaujme, očarí a s kým by ste chceli tráviť svoj voľný čas. Ak ste ženatý, zmeny v rodine vášho partnera vám prinesú viac zodpovednosti. V práci alebo v škole prebiehajú reorganizácie, ale môžete tiež zistiť, že vás niekto intenzívne vŕta. Musíte si medzi kolegami nájsť spojenca, ktorý vám pomôže nielen obhájiť vašu pozíciu, ale ju aj posilniť.

Blíženci

Mnohí ľudia vás považujú za neodolateľne príťažlivého a chcú vás spoznať. Ak cestujete do zahraničia, mohol by vás do náručia vtiahnuť milenec, ktorý by vás mohol oddeliť od vášho verného spoločníka. Oplatí sa zapísať do kurzu už teraz, pretože môžete získať vedomosti, ktoré sa vám budú v budúcnosti veľmi hodiť. Ak ste prišli o prácu, prehodnoťte svoj starý nápad. Hektické životné tempo môže sťažovať relaxáciu, ale meditácia a východné športy vám môžu pomôcť upokojiť sa.

Rak

Teplo manželstva ochladzuje honba za peniazmi a môže zväčšovať vzdialenosť medzi vami, zatiaľ čo v milostnom vzťahu budú dôležitejšie spoločné aktivity, spoločné vyvádzanie, spolupatričnosť. Dávajte si pozor, aby vás domáce a rodinné povinnosti neodvádzali od práce, pretože by ste mohli urobiť chybu a mohlo by to mať finančné dôsledky. Nezapájajte sa do obchodov s manželským partnerom, pretože vás to ešte viac od seba vzdiali.

Lev

Porozprávajte sa s manželom alebo partnerom o problémoch s dieťaťom alebo rodinou. Možno vám nedajú veľmi dobrú radu, ale aspoň vás chápu a zdieľajú vaše problémy alebo trápenia. Vaše nadšenie nie je na vrchole, pokiaľ ide o vašu prácu. Dajte sa dokopy, snažte sa sústrediť a pred svojimi nadriadenými a kolegami sa tvárite dobre, pretože potrebujete podporu. Vaše telo je odolné, ale teraz by vás vírusové ochorenie s vysokou horúčkou mohlo položiť na lôžko.

Panna

Problémy súvisiace s deťmi by mohli spôsobiť napätie vo vašom spolužití. Predchádzajúca lož môže vyjsť najavo a podrobiť váš vzťah skúške. Narodenie dieťaťa môžu skomplikovať finančné ťažkosti. Máte toho veľa a keďže sú potrebné peniaze, budete musieť prevziať všetky povinnosti. Ak nemáte prácu, môžete si nájsť platenú prácu, ale profesionálny rozvoj je menej istý.

Váhy

Mnohí ľudia si myslia, že máte šťastie kvôli vášmu milostnému vzťahu. Ak nemáte partnera, toho pravého by ste mohli nájsť vo februári, ale šťastie vám nebude dopriate zadarmo. O vzťah budete musieť bojovať, ale môžete to urobiť teraz! V práci fúka nový vietor: očakávania a zodpovednosť sa zvýšia a ak chcete byť úspešní, budete musieť prísť s novými nápadmi. Ak ste ženatý, váš partner má problém nájsť si svoje miesto vo svete, čo vám môže sťažovať sústredenie sa na prácu.

Škorpión

Ak ste sa ešte nenasťahovali k milencovi, teraz je ten správny čas presťahovať sa pod jednu strechu a odísť na večery do spoločného hniezda. Ak ste ženatí, váš partner sa môže tešiť na pracovné príležitosti v zahraničí. Nebudete odkázaní sami na seba, ale život bude jednoduchší. Vaša kreativita bude doma veľmi potrebná, najmä ak sa sťahujete do nového domu alebo chcete svoj domov prerobiť. Skôr ako niekoho v práci poveríte, napočítajte do troch.

Strelec

Už vás neprekvapuje, že váš partner je zaneprázdnený svojimi obchodnými plánmi, ale je pekné, že sa snaží nájsť si na vás čas. Najmä ak ste od seba na míle vzdialení. Ale už máte dosť niekoho fňukania a zlej nálady. Priateľ vás môže zoznámiť s niekým, kto vám pomôže vymaniť sa z útlmu a zažiť fantastické dobrodružstvo. V práci buďte opatrní, pretože človek, ktorého považujete za priateľa a ktorému ste prezradili svoje tajomstvá, sa vás môže pokúsiť vytočiť. Možno dostanete úlohu, na ktorej bude radosť pracovať.

Kozorožec

Ak ste zosobášení, ste v chladnom podnebí a môžete ísť každý svojou cestou. V práci môžete flirtovať s cudzincom alebo s niekým na vyššej pozícii. Mimochodom, v práci by ste mohli dosiahnuť prelomový úspech. Táto profesia si vás môže dokonca uctiť a zbožštiť. Ak nemáte prácu, budete mať obrovské šťastie, ak sa vám podarí získať prácu, ktorá vás bude baviť a ktorá vás bude napĺňať.

Vodnár

Ak máte zahraničnú lásku, váš vzťah sa môže stať vážnym a môžete sa dokonca pohrávať s myšlienkou na manželstvo. Ak je váš partner v zahraničí, vzdialenosť vašu lásku ešte viac roznieti. Ak nemáte partnera, môžete si začať s niekým, kto je mladší ako vy. Pozor, zdravotné problémy by vás mohli dočasne odstaviť na vedľajšiu koľaj a prinútiť vás k prestávke. Možno sa ocitnete bez práce, ale nezúfajte – na jar si môžete nájsť dobrú prácu.

Ryby

Mohli by ste sa zamilovať do niekoho, kto vaše city neopätuje. Možno zistíte, že teplo v starom vzťahu opadá a budete si musieť dať pauzu. S bývalým manželom by sa mohli objaviť hádky o financie, čo by mohlo sťažiť nadviazanie nového milostného vzťahu alebo výchovu detí. Niekoľkokrát budete musieť zmeniť organizáciu svojich pracovných dní, za čo môžete poďakovať svojim prispôsobivým kolegom. Koniec mesiaca je vhodným obdobím na rekonštrukciu nehnuteľnosti alebo významnú investíciu. Je to vhodný čas na hľadanie remeselníka a možno prídete na niekoľko užitočných nápadov.