Floridský šerif zatkol vlastnú dcéru: „Nikto nie je imúnny ani oslobodený!“

Floridský šerif zatkol vlastnú dcéru: „Nikto nie je imúnny ani oslobodený!“

29 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Floridský šerif zatkol vlastnú dcéru za obchodovanie s metamfetamínom. Šerif okresu Franklin, ktorý je známy tým, že potláča nelegálne látky vo svojom okrese, sa o túto správu nedávno podelil na svojom Facebooku. „Nezáleží na tom, kto ste – nikto nie je imúnny ani oslobodený,“ uviedol šerif okresu Franklin A. J. Smith.

„Metamfetamín je jednou z našich priorít číslo jeden v kancelárii šerifa, aby sme zabránili užívaniu metamfetamínu a jeho predaju a rehabilitácii,“ povedal Smith pre WMBB. „A tak naši chlapci z protidrogového oddelenia pracovali na prípade a výsledkom jedného zatknutia bolo ďalšie zatknutie, ktoré sa zhodou okolností týka mojej dcéry.“

Smith uviedol, že sa uskutočnil kontrolovaný nákup a jeho dcéra, 38-ročná Kristen Kentová bola v tom zapletená.

Kentová spolu s 25-ročnou Bailey Adaire Leeovou boli zatknuté. Kentová bola obvinená z obchodovania s metamfetamínom s hmotnosťou 14 gramov alebo viac, z držby alebo užívania drog a z držby kokaínu. „Je to srdcervúce, posledná osoba, ktorú by ste chceli zatknúť, je jeden z členov vašej rodiny, najmä vaše dieťa, myslím, že sa to ani nedá vyjadriť slovami.

Ale napriek svojmu zdrveniu povedal – „Myslíte si, že sa mi páči vidieť svoje dieťa v oranžovej kombinéze vo väzenskej cele? Samozrejme, že nie.“ – jeho vernosť zostáva jeho komunite a tomu, aby sa nelegálne drogy dostali z ulice.

„Drogy, ktoré ničia rodiny. Tu je názorný príklad toho, čo to robí s našimi komunitami, čo to robí s našimi rodinami, čo to robí s našimi priateľmi a je to srdcervúce.“

Tlieskame šerifovi Smithovi a jeho snahe udržať ulice svojho okresu čisté.

Zdieľajte aj so svojimi priateľmi.