Jej snúbenec ju opustil, keď jej diagnostikovali rakovinu. To, čo musela urobiť potom ona, je srdcervúce…

Jej snúbenec ju opustil, keď jej diagnostikovali rakovinu. To, čo musela urobiť potom ona, je srdcervúce…

13 februára, 2023 0 Od Redakcia

Môj snúbenec ma opustil, keď mi diagnostikovali rakovinu. Predávam svoje svadobné šaty, aby som si mohla zaplatiť liečbu. Príbeh, ktorý vyvolal pobúrenie medzi používateľmi internetu, sa prvýkrát objavil na stránke NeedToKnow.Online. Mladá modelka s rakovinou prsníka sa verejne podelila o svoj smutný príbeh, keď ju snúbenec opustil dva mesiace po tom, ako jej diagnostikovali rakovinu prsníka.

24-ročná Lucero Vega z Mexika sa priznala, že jej partner ukončil ich vzťah len dva mesiace po jej diagnóze.

„Najprv som cítila prázdnotu, pretože som videla, že s ním môžem mať rodinu,“ povedala mladá žena, ktorá priznala, že predala svoje svadobné šaty, ktoré si kúpila na svadbu, aby získala peniaze na liečbu.

Dal jej kopačky v najťažšom období jej života

Ako vysvetlila, spočiatku ju podporoval. Predtým, ako začala liečbu, išli spolu zmraziť vajíčka, pretože obaja chceli mať vlastnú rodinu, keď sa to celé skončí. Jej partner si to však po ceste rozmyslel a rozhodol sa ukončiť ich vzťah v najťažšom období jej života.

Lucero na Štedrý deň ukončila ôsme a posledné kolo chemoterapie, ale jej boj sa ešte neskončil, pretože musí podstúpiť operáciu a rádioterapiu, čo znamená, že potrebuje peniaze. Rozhodla sa teda vydražiť svadobné šaty, ktoré si plánovala obliecť na svadbu.

„Ľudia s rakovinou musia pochopiť, že ide o zdĺhavý proces. Liečiť sa budem približne päť rokov,“ povedala.

Podeľte sa o jej príbeh aj s ostatnými.