Keď mala 14 rokov, povedali jej, že nikdy nebude mať deti. O 14 rokov neskôr však dokázala niečo iné…

Keď mala 14 rokov, povedali jej, že nikdy nebude mať deti. O 14 rokov neskôr však dokázala niečo iné…

11 marca, 2023 0 Od Redakcia

Nicole bola jednou z tých žien, ktorej v 14 rokoch diagnostikovali rakovinu a lekári jej povedali, že nebude môcť mať deti. O 14 rokov neskôr však dokázala, že sa všetci mýlili. Porodila krásneho chlapčeka a je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým.

Nicole Schultzová nemohla mať deti

Nicole diagnostikovali rakovinu vo veku 14 rokov. Počas nasledujúcich rokov podstúpila mnoho liečebných postupov, vrátane transplantácie kostnej drene, chemoterapie a ožarovania. Táto liečba jej síce zachránila život, ale lekári jej povedali, že je nemožné, aby otehotnela.

Nicole však už od mladosti túžila mať rodinu. Vedela, že to nie je možné bez lekárskeho zásahu alebo zázraku. Ale stal sa zázrak!

Nicole musela navštíviť nemocnicu a tam zistila, že je už v 14. týždni tehotenstva. Ani netušila, že je tehotná už celý trimester. Radosť jej a jej partnera bola obrovská. Boli však obavy o zdravie dieťaťa, ale testy dopadli dobre. Dieťa bolo urýchlene donosené a v 34. týždni Nicole podstúpila cisársky rez.

Lekári jej povedali, že dieťa bude musieť zostať v inkubátore mesiac, ale nakoniec to trvalo len 6 dní. Matka a syn sú teraz doma a sú šťastnejší ako kedykoľvek predtým.💕