Vyhodila svojho syna z domu, keď zistila niečo v rozpore s jej morálnymi zásadami. Reakcia starého otca však bola ohromujúca!

Vyhodila svojho syna z domu, keď zistila niečo v rozpore s jej morálnymi zásadami. Reakcia starého otca však bola ohromujúca!

10 marca, 2023 0 Od Redakcia

Matka vyhodila svojho syna z domu, keď zistila, že je gay. Keď to však zistil starý otec, nedokázal to nechať tak a svojej dcére (matke) presne povedal, čo si o jej konaní myslí!

Drahá Christine

Ako dcéra si ma sklamala. Máš pravdu, že rodina je „v rozpakoch“, ale mýliš sa v tom, prečo sa to stalo. Vyhodiť syna z domu len preto, že ti povedal, že je gay, to je skutočná „ohavnosť“. Rodič, ktorý sa zriekne svojho dieťaťa, to je konanie „proti prírode“.

Jediná vec, ktorú som od teba v tomto celom počul, bola: „nevychovala si svojho syna, aby bol gay“. Samozrejme, že nie. Narodil sa tak a nevybral si to, rovnako ako ty si si nevybrala, že budeš ľavačka. Človek si však môže vybrať, že bude krutý, obmedzený a zaostalý.

Takže, keďže sme začali odmietať naše deti, myslím, že budem nasledovať váš príklad a rozlúčim sa. Teraz mám čas na výchovu úžasného vnuka a na bezcitnú dcéru nemám čas. Ak opäť začneš počúť svoje srdce, zavolaj mi.

Ak súhlasíte, zdieľajte tento príbeh aj ďalej!