Keď polícia dostala list od 9-ročného dievčaťa, vedeli, čo majú robiť!

Keď polícia dostala list od 9-ročného dievčaťa, vedeli, čo majú robiť!

8 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Možno to znie ako klišé, ale policajt čakal v rade v predajni šišiek, keď sa začal tento príbeh, ktorý sa odvtedy šíri ako požiar na internete. Pred policajtom stálo deväťročné dievčatko Brooke, ale nemohlo zaplatiť za šišku… Policajt jej však bez rozmýšľania pomohol. Dievčatko sa zahanbilo a utieklo so šiškou, takže sa nemohlo poďakovať svojmu dobrodincovi, hoci mu bolo vďačné!

Preto sa neskôr rozhodla napísať list polícii a poďakovať policajtovi, ktorý jej pomohol! List adresovala policajtovi, ktorý jej „pomohol v obchode so šiškami“. A nielenže sa list k nemu dostal, ale spôsobil aj menší rozruch na policajnej stanici. Všetci boli veľmi dojatí. Rozhodli sa odmeniť dievčatko za odvahu napísať tento ďakovný list.

Dostala darčekovú poukážku, ale nakoniec ju minula na hračky, ktoré darovala sirotincu. Polícia sa potom rozhodla dať jej darček, ktorý nemohla dať nikomu inému. Mohla stráviť jeden deň na policajnej stanici, kde jej všetko ukázali a dokonca ju vzali na obchôdzku! Dievčatko sa výborne bavilo a bolo veľmi vďačné za tento krásny deň!

Toto nie je príbeh o hrdinských činoch, ale o obyčajných ľuďoch, ktorí mysleli na to, aby urobili niečo pre iných a nie len pre seba!

Nemyslíte si, že potrebujeme viac takýchto dobrých skutkov?