Keď videl svoju ženu bez mejkapu, urobil niečo, čo by vám asi ani nenapadlo…

Keď videl svoju ženu bez mejkapu, urobil niečo, čo by vám asi ani nenapadlo…

11 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Prebudil sa v prvý deň po ich svadbe, uvidel svoju manželku bez mejkapu a rozhodol sa s ňou rozviesť v skrátenom konaní. Istý Egypťan údajne žiada o rozvod so svojou novou manželkou a tvrdí, že si nemôže zvyknúť na jej prirodzenú krásu, keďže ju prvýkrát videl bez mejkapu.

Egypťan údajne mesiac po svadbe požiadal o rozvod, pretože si jednoducho nemohol zvyknúť na vzhľad svojej ženy bez mejkapu. Podľa všetkého sa títo dvaja zoznámili na Facebooku, kde žena vždy zverejňovala svoje atraktívne fotografie, ale aj po niekoľkých rande s ňou, ju muž považoval za atraktívnu a rozhodol sa s ňou oženiť.

Problémy sa začali ráno po svadobnej noci, keď muž prvýkrát uvidel nevestu bez mejkapu.

„Bol som šokovaný… pretože sa vôbec nepodobá na osobu, ktorú som videl niekoľkokrát pred svadbou,“ povedal nedávno sklamaný manžel miestnemu rodinnému súdu podľa portálu gulfnews.com. „Pozrel som si jej fotky na Facebooku, keď nie je nalíčená, vyzerá úplne inak. Som sklamaný a chcem sa s ňou rozviesť.“

„Podviedla ma, pretože pred svadbou nosila silný mejkap,“ dodal muž. „Ale keď som po svadbe videl jej skutočnú tvár bez mejkapu, vyzerala úplne inak.“ Egyptské médiá uviedli, že podvedený manžel pred súdom povedal, že sa snažil prekonať neatraktívny vzhľad svojej manželky, ale po mesiaci manželstva sa rozhodol podať žiadosť o rozvod.

„Vidím ju, keď sa zobudí, to, že má rozstrapatené vlasy je normálne, ale jej vzhľad je úplne iný ako som ju poznal, keď som si ju bral. Je to úplne iná osoba“…