Ľudia jej hovorili, že je príliš stará na to, aby mala deti v 40-tke. Ona im to teda ukázala…

Ľudia jej hovorili, že je príliš stará na to, aby mala deti v 40-tke. Ona im to teda ukázala…

26 marca, 2022 0 Od Redakcia

Žena, ktorej povedali, že je „príliš stará“ na to, aby mala dieťa vo veku 40 rokov, išla do toho a porodila aj v 41-tke, len dva týždne pred svojimi 42. narodeninami.

Žena išla do toho a ukázala všetkým, ktorí o nej pochybovali. Vizážistka a samozvaná „stará mama“ Laura Francz je rada, že sa po 40-tke stala prvýkrát matkou aj keď zjavne narazila na niektoré kritické postoje.

Netrvalo dlho a vo veku 41 rokov, Laura privítala ďalšie bábätko „pre istotu“, len dva týždne pred oslavou svojich 42. narodenín a patrí medzi rastúci počet žien, ktoré rodia po 40-ke. Laura sa na TikTok podelila o video, na ktorom víťazoslávne tancuje za zvuku skladby Billyho Joela – My Life a svojim sledovateľom povedala: „Keď si ľudia myslia, že ste príliš stará na to, aby ste mali dieťa v 40-tke a vy ste to aj tak urobili a pre dobrý pocit, ešte raz aj v 41-tke.

V titulke videa Laura, ktorá vystupuje pod užívateľským menom lauraj521, napísala nasledujúcu povzbudivú správu pre ostatných: „Či už je to z vlastnej vôle alebo z okolností, robte si tak ako to chcete vy!“

Mnohých sledovateľov potešilo Laurino video – ktoré zaznamenalo 11 000 zhliadnutí a počet stále rastie, pričom jedna žena jej poďakovala za to, že „zdieľala a dávala ľuďom nádej“.

Iní sa podelili o svoje vlastné príbehy o materstve po 40-ke, pričom jedna hrdá matka napísala: „Dcéru som mala v 40 a teraz je na ceste stať sa zubárkou! Hrdá mama v 64!“.

Laura sa otvorila o tom, aké to bolo mať deti v neskoršom veku a zamyslela sa: ,,Jedna vec, ktorú som zistila je, že nie som sama. Viem, že je to bežné, ale aj tak máte pocit, že ste jediná ale verte mi, nie ste!“