Malý chlapček bojuje každý deň nový boj!

Malý chlapček bojuje každý deň nový boj!

11 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Mladá matka opísala, ako sa jej zrútil svet, keď jej synovi diagnostikovali život ohrozujúcu chorobu, keď mal len tri týždne. Bol to šokujúci moment, na ktorý nikdy nezabudne! Odvtedy jej chlapček každý deň bojuje o život a jeho rodina dúfa v najlepšie.

36-ročná Lucy bola zničená, keď jej syn Roman dostal sepsu, po ktorej nemohol chodiť. Chlapček, ktorý má teraz dva roky, má tiež poškodený mozog, trpí epilepsiou a je kŕmený hadičkami, uvádza Chronicle Live. „Každý deň sa bojím, pretože neviem, čo sa s ním stane. Náš život už nie je rovnaký,“ povedala.

Romanovi bola 12. októbra 2019 diagnostikovaná sepsa. Rodičia ho vzali do nemocnice, pretože sa domnievali, že trpí kolikou. Keď lekári stanovili diagnózu, na tri týždne ho napojili na prístroje. „V priebehu niekoľkých minút sa náš svet zrútil. Sepsa zasiahla aj jeho mozog,“ povedala jeho matka.

Romanovu rodinu šokovalo, keď mal pozitívny test na Covid. Chlapec sa našťastie dokázal ubrániť. „Neviem, odkiaľ Roman berie silu, je to také šťastné dieťa. Snažím sa s ním užívať si každý deň a dať mu to najlepšie,“ povedala dojatá Lucy.

Napriek tomu dodala, že pred synovou diagnózou o sepse nič nevedela a dúfa, že jej príbeh bude pre rodičov zdrojom informácií a dodá silu tým, ktorí sa ocitli v podobnej situácii.

Zdieľajte ďalej so svojimi priateľmi.