Mamička mala také veľké bruško, že si ľudia mysleli, že čaká 8 detí…

Mamička mala také veľké bruško, že si ľudia mysleli, že čaká 8 detí…

13 mája, 2022 0 Od Redakcia

Väčšina budúcich rodičov si fotí rastúce bruško mamičky, aby nikdy nezabudli na obdobie, keď s napätím očakávali najnovší prírastok do rodiny. Keď sa však TikTokerka Renae W rozhodla podeliť o svoj tehotenský príbeh a o svoje obrovské brucho na sociálnych sieťach, stretla sa so skepticizmom a lekárom, ktorý ju začal spochybňovať.

Nakoniec však Renae všetkých pochybovačov umlčala, keď nastal čas pôrodu…

Všetky matky môžu nepochybne dosvedčiť ten neuveriteľný, hoci trochu desivý pocit, ktorý prichádza s vnímaním pohybov ich bábätka v bruchu. Tehotenstvo môže na všetky ženy pôsobiť inak. Niektoré môžu celé dni ležať pripútané na lôžku a nedokážu udržať v sebe jedlo. Iné zasa môžu byť aktívnejšie a produktívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Keď matka Renae W z USA otehotnela po šiesty raz v živote, bola veľmi aktívna a začala zverejňovať fotografie svojho tehotenského bruška na sociálnej sieti TikTok. Renae spočiatku zverejňovala videá o svojom zotavovaní a ceste k triezvemu životu, ale po otehotnení zmenila zameranie.

Jedným z dôvodov, prečo si získala toľko pozornosti a čoskoro nazbierala množstvo sledovateľov, bolo jej obrovské brucho.

Prvé videá, ktoré zverejnila, nemali až taký veľký ohlas, ale ako čas plynul a jej brucho naďalej rástlo, Renae začala na svojom kanáli získavať milióny videní. Mnohí boli presvedčení, že má v lone armádu detí, niektorí špekulovali, že možno nosí až osem detí.

Renae si zas bola istá, že v jej lone je len jedno dieťa. „Áno, je to len jedno. Som si tým istá,“ povedala v jednom zo svojich videí.

Matka štyroch detí neposkytla žiadne lekárske vysvetlenie svojho obrovského brucha, čo viedlo k ešte väčším fámam a teóriám. V minulosti sme videli prípady, keď príčinou mimoriadne veľkého bruška môže byť polyhydramnion, extra tekutina alebo tehotenská cukrovka. Podľa Renae však napriek komentárom ľudí a tomu, čo si mysleli lekári, bolo všetko normálne.

„Prednedávnom som bola na ultrazvuku, tekutina je v norme,“ povedala.

Napriek tomu sa niektorí ľudia neubránili komentárom, cítili potrebu matku kritizovať. Jeden z lekárov, o ktorom by sa dalo predpokladať, že by ju mal podporovať, vyjadril obavy o Renae. Lekársky odborník bol očividne dosť šokovaný, keď videl fotografie jej brucha a povedal, že budúca matka by sa mala obávať.

Renae, ktorá pred opätovným otehotnením prekonala potrat, cítila, že musí odpovedať a riešiť najmä tento komentár. Mala pocit, že komentár lekára o tom, že jej brucho by nemalo byť také veľké, napriek tomu, že ona aj jej dieťa sú zdraví, zašiel priďaleko.

„Ako lekár by ste sa mali za tento komentár hanbiť, najmä keď nie som vaša pacientka,“ napísala.

Podľa Renae jej nízka výška spôsobila, že jej brucho vyzeralo väčšie, ako v skutočnosti bolo. Napriek tomu Renaeini nasledovníci len ťažko verili, že v tom jej gigantickom bruchu je len jedno dieťa. Mnohí stratili reč.

Jeden z nich napísal: „Prisahám, že tam máš asi 4-čatá.“

Ďalší používateľ povedal: „Renée je veľmi krásna: „Je tam dospelý človek.“

„Vyjde von ako 30-ročný s kreditným skóre 800,“ zažartoval jeden používateľ.

Počas svojho dobre zdokumentovaného tehotenstva pribrala 35 kilogramov. Diváci mali možnosť sledovať, ako sa jej bruško kúsok po kúsku zväčšuje. Keď Renae nahrala video v 37. týždni tehotenstva, nakoniec získalo neuveriteľných 37 miliónov pozretí. Našťastie sa niektorí ľudia postavili na obranu matky.

„Každá žena nosí inak. Každé tehotenstvo je iné. Každé tehotenstvo je jedinečné!“ napísala jedna žena.

Ďalšia dodala: „Nemôžem uveriť, že by ti to vôbec povedal, keď o tvojom tehotenstve nevie absolútne nič.“

18. februára nastal čas umlčať tých, ktorí odmietali uveriť, že Renae čaká len jedno dieťa. Svojho veľkého chlapca porodila plánovaným cisárskym rezom. Novorodenec vážil 4,3 kg a meral 22 a pol palca. Podľa Renae zdedil jej syn po otcovi aj „veľkú hlavu“, ktorá merala okolo 15 palcov. Najdôležitejšie však je, že jej chlapček prišiel na svet zdravý.

„Keď váš syn vyjde na svet rukou, vyzerá ako lietajúci Superman,“ napísala vo februári. „Áno, povedala som syn, len jeden veľký zdravý chlapček.“ Aby Renae ukázala veľkosť svojho bábätka, zverejnila videá, na ktorých drží svoje drahé dieťa v náručí.

„Keď sa vás stále pýtajú, prečo si bola s jedným dieťaťom taká veľká. Ja sa čudujem, ako sa tam vôbec mohol pohybovať,“ napísala. Dúfam, že všetci majú krásny deň!!!🥰

Rýchly posun do dnešného dňa; môžeme vidieť, že Renae naďalej aktualizuje svojich fanúšikov na TikToku a podľa všetkého sa jej a rodine darí.

Prajeme jej do budúcnosti veľa šťastia!