Manžel, ktorý vyvolal internetovú senzáciu, keď sa naučil, ako nalíčiť svoju manželku po tom, čo začala strácať zrak.

Manžel, ktorý vyvolal internetovú senzáciu, keď sa naučil, ako nalíčiť svoju manželku po tom, čo začala strácať zrak.

16 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Manžel, ktorý vyvolal internetovú senzáciu, keď sa naučil, ako nalíčiť svoju manželku po tom, čo začala strácať zrak, vydal vlastný on-line návod, ako nanášať podkladový krém!

84-ročný Des Monahan z írskeho Waterfordu chodil na hodiny líčenia do obchodu v Debenhame, pretože jeho manželka, 83-ročná Mona, sa už nemohla vidieť v zrkadle. Starostlivý manžel chcel, aby sa vedela nalíčiť tak, aby sa vždy cítila krásna, aj keď zostala slepá. Posledným krokom pána Monahana bolo vytvorenie videonávodu v štýle populárnych vlogerov na YouTube, v ktorom poučuje používateľov internetu, ako správne nanášať podkladovú bázu.

Vo videu, ktoré vzniklo v spolupráci s kozmetickou firmou EX1, pán Monahan svojej manželke hovorí, že vyzerá „bezchybne“, keď si nanáša krém. Na jednom mieste jej povie: „Tvoja pleť vyzerá bezchybne, aj Michelangelo by ti závidel.“

Pán Monahan vysvetľuje, ako vybral ideálny odtieň pre Monin tón pleti a ukazuje najlepší spôsob nanášania podkladovej bázy pomocou špeciálnej hubky, ktorou sa robia malé krúživé pohyby na tvári.

Pán Monahan tiež prezradil, že nerád používa príliš veľa mejkapu a radšej dáva Mone prirodzený vzhľad. Jeho manželka, ktorá s pribúdajúcim vekom čoraz viac oslepuje, je nadšená zo svojho líčenia a vysvetľuje, že jej pomáha cítiť sa lepšie. „Rada vstávam a viem, že vyzerám krásne,“ hovorí Mona. Manželia Monahanovci sa dostali na titulky novín, keď sa ich dojímavý príbeh objavil na internete.

Ich obľúbený zvyk sa začal, keď sa v októbri minulého roka po vyučovaní v obchode Debenhams stretli so 43-ročnou vizážistkou Rosie O’Driscollovou. Dnes už pán Monahan dokáže použiť jednoduché veci, ako je rúž, bronzer a očné linky. V rozhovore pre denník The Morning pani Monahanová povedala, že je „šťastná“, že sa vďaka svojmu manželovi môže opäť cítiť ako predtým. „Teraz už sotva vidím farby v palete tieňov, ale vďaka Desovi viem, že môj make-up bude vždy vyzerať skvele.“

Zdieľajte tento krásny príbeh aj so svojimi priateľmi.