Manželka a milenka porodili v rovnakom čase…

Manželka a milenka porodili v rovnakom čase…

22 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Žiaľ, mnohí z nás zažili, keď ich naša láska zradila a ukázalo sa, že do partnerského života vstúpil iný muž alebo žena. Je to svet, ktorý sa rúca a je veľmi ťažké sa cez to preniesť. Niekedy to nejde. Vo väčšine prípadov je to koniec vzťahu. Život nám píše rôzne, niekedy veľmi prekvapivé scenáre. Niektoré situácie sú filmové a máme pocit, že si s nami osud zahráva.

Môžeme zažiť veci, ktoré sa zdajú nepredstaviteľné. Samozrejme, pokiaľ sú pozitívne, nie je problém. Ale je tu aj niekoľko veľmi nepríjemných faciek. V živote týchto dvoch žien sa stali veci, ktoré by ani jedna z nás nechcela zažiť. Obe ženy boli prevezené do nemocnice, kde sa im narodili deti.

Ukázalo sa, že majú aj jednu spoločnú vec: Obe otehotneli s tým istým mužom.

Neverný otec mal vážne problémy, pretože jeho manželka, ale aj jeho milenka začali rodiť v rovnakom čase. Možno osud chcel počkať, kým sa prizná, ale nakoniec sa rozhodol, že si s ním trochu pohrá. Bola to situácia, v ktorej by sme nechceli byť na mieste ani jednej z postáv.

Nevieme či milenka vedela o tom, že otec jej dieťaťa je ženatý, ale je isté, že stres z pôrodu sa v tejto situácii len zvyšoval. „Bolo počuť hlasné výkriky a nadávky“, hovorí zdravotná sestra. „Zradená manželka sa prestala ovládať. Niet divu. Práve počas pôrodu si uvedomí, že ju zradila jej najbližšia osoba.“