Matka dala svojmu rozmaznanému synovi lekciu, na ktorú nezabudne!

Matka dala svojmu rozmaznanému synovi lekciu, na ktorú nezabudne!

27 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Cierra Brittany Forneyová z Georgie sa v roku 2018 dozvedela, že jej 12-ročný syn Anthony šikanuje svojich spolužiakov. Konkrétne sa vysmieval chudobnejším deťom, ktoré si kupujú oblečenie v secondhandoch a nie v drahých značkových obchodoch, ako to robila Anthonyho rodina. Ale to nebolo všetko, čo Cierru rozrušilo. Poslednou kvapkou bol chlapcov postoj k otcovmu starému autu. Povedal, že by sa cítil trápne, keby ho mal niekam odviezť. Cierra preto vymyslela trest.

Posledná kvapka

„Je to 20-ročná Honda, môj manžel chcel syna niekam zobrať, ale on sa v aute nechcel nikde ani ukázať. To bola posledná kvapka,“ hovorí Cierra. Preto sa žena rozhodla dať synovi lekciu, na ktorú nikdy nezabudne. O svoj príbeh sa podelila aj na sociálnych sieťach, kde vyvolala búrlivú diskusiu.

Chlapec bol poslaný kúpiť oblečenie

Matka dala svojmu synovi 20 dolárov a poslala ho kúpiť si oblečenie v obchode s použitým tovarom. Chlapec ho musel nosiť celý týždeň, do školy, do obchodu, von s kamarátmi, všade. Keď Cierra povedala Anthonymu jeho trest, rozplakal sa.

Tento príbeh sa stal virálnym na sociálnych sieťach

Cierra sa o svoj príbeh podelila aj na sociálnych sieťach. Chcela počuť názor ostatných ľudí, či nie je príliš prísna. Mnohí reagovali pozitívne a písali žene pod príspevkom, že je skvelá matka, iní však tvrdili, že je to jej vina, že jej syn je taký rozmaznaný a kritizovali ho z druhej ruky.

Cierra však kritiku nenechala bez povšimnutia. „Neurobila som to preto, aby som mu ukázala, že second hand nie je dobré miesto na nakupovanie. Urobila som to preto, aby som ho naučila, že peniaze a značkové veci nezmenia to, kým sme,“ povedala Cierra.

Matka priznala svoju chybu

Pravdou však je, že Cierra priznala svoju chybu. Do istej miery je zodpovedná za Anthonyho správanie. Povedala, že svojho syna v detstve rozmaznávala, vie, že by nemala, ale chcela mu dať všetko, čo ako dieťa nemohla dostať. Trest matky však zafungoval. Jej syn sa poučil a teraz hrdo nosí tričko, ktoré si kúpil v obchode s použitým oblečením.

Zdieľajte tento príspevok aj so svojimi známymi na Facebooku.