Matka nedokázala rozlíšiť svoje deti. Vyriešila to takto…

Matka nedokázala rozlíšiť svoje deti. Vyriešila to takto…

4 februára, 2023 0 Od Redakcia

Matka sa stala virálnou na internete po tom, čo priznala, že často nedokáže rozlíšiť svoje dvojčatá aj keď nie sú identické a musí použiť lak na nechty, aby zistila, kto je kto. Keď príde reč na dvojčatá, veľa ľudí pozná boj, keď sa snažia rozlíšiť identické deti od seba, no iní budú okamžite schopní rozpoznať rozdiely medzi nimi.

Mamička však tvrdila, že je pre ňu ťažké odlíšiť svoje dvojčatá, hoci deti nie sú identické.

Vo virálnom videu na TikTok sa žena menom Lacei Ramirez Amodei podelila o pohľad na svoje krásne deti, Cataleyu a Dianthu. Video, ktoré bolo videné miliónkrát ukazuje, ako sa musela uchýliť k špeciálnemu spôsobu na rozpoznanie svojich detí.

Zverejňuje príspevok pod používateľským menom @laceiramirez a vysvetľuje, že používa lak na ich drobné nechty na nohách, aby mohla zistiť, ktoré dieťa je ktoré. Mama zdvihla nohu jedného zo svojich detí a ukázala, ako ho pomocou laku označila a na palček mu urobila malú čiernu bodku.

Lacei napísala k príspevku: „Myslela som si, že dvojčatá majú vyzerať identicky.

„Objednali sme už identifikačné náramky, ale dovtedy sa spoliehame na nalakované nechty na nohách.“

Mama prezradila, že ich objednala od Etsy. Boli vyrobené z peny pastelovej farby a boli na nich mená každého bábätka. Stovky ľudí odpovedali na pôvodný príspevok o tom, že nedokázali rozlíšiť dvojčatá, pričom mnohí ubezpečili Lacei, že nie je sama a že majú podobné skúsenosti.

Jedna osoba povedala: „Som dvojča a moja mama ma kŕmila dvakrát, pretože nás nedokázala rozlíšiť.“

Ďalší napísal: „Nechal som im preukaz z nemocnice na nohách, kým som nevidel, že jeden z nich má na ruke materské znamienko.“

Tretí napísal: „Použil som náramok na jednu nohu každého z nich. Ružovú a fialovú. Teraz v 14 rokoch stále používajú farebný systém ružovej a fialovej.“

Niekto iný poznamenal: „To je dobrý nápad. Neviem, ako by som ich od seba odlíšil, možno kým nebudú starší.“

Zatiaľ čo iný používateľ dodal: „Urobil by som to, keby som mal dvojčatá.“

„Môj brat mal práve dvojčatá a vyzerajú identicky,“ súhlasil šiesty.