Matka nemohla zobudiť svoje dieťa. Keď si uvedomila príčinu, okamžite zavolala záchranku! „Dávajte si na to pozor“!

Matka nemohla zobudiť svoje dieťa. Keď si uvedomila príčinu, okamžite zavolala záchranku! „Dávajte si na to pozor“!

11 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Počas horúcich letných dní sa snažte tráviť čo najmenej času na slnku, pretože horúčava si môže vybrať svoju daň na vašom tele. Navyše, ak strávite príliš veľa času na horúcom slnku, môže to byť smrteľné. Ak sa vaše telo prehreje, môže mať problém vyrovnať sa s teplom. Kanaďanka Jennifer Abma a jej dcéra zažili desivý zážitok.

Zúfalá matka sa o svoj príbeh podelila na Facebooku práve preto, aby upozornila na to, že úpal nie je žiadna hra. Jenniferina 3-ročná dcéra Anastasia dostala vo svojej izbe úpal. „V ten deň to bolo najhoršie popoludnie môjho života. Vošla som do Anastasiinej izby a začala som ju budiť, ale nechcela sa zobudiť.

Keď si Anastasia popoludní ľahla do postele vo svojej izbe, nevedela som, že je tam tak horúco. Keď som vošla dnu, bola úplne horúca, začervenaná, spotená a nechcela sa zobudiť. Hoci dýchala, vôbec nereagovala na to, že som ju budila.

Okamžite som zavolala záchranárov, ktorí jej poskytli odbornú starostlivosť a po niekoľkých minútach sa prebrala a začala plakať. Bola som na seba taká nahnevaná, prečo som neskontrolovala teplotu v izbe predtým, ako som Anastasiu poslala spať,“ napísala rozrušená matka.

V lete môže byť v miestnosti, najmä v podkroví, tak horúco ako v zamknutom aute. Musíte si dávať veľký pozor na správne vetranie, inak sa vám môže stať osudným aj popoludňajší spánok.

Zdieľajte tento článok aj s ostatnými!