Pevne verili, že ich spojila vyššia moc. Krátko po tom, čo sa začali stretávať naživo, objavili niekoľko spoločných zvláštností, ktoré boli až desivé…

Pevne verili, že ich spojila vyššia moc. Krátko po tom, čo sa začali stretávať naživo, objavili niekoľko spoločných zvláštností, ktoré boli až desivé…

12 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Keď Jamie Frantzová a Anthony Burkett uvideli svoje profily v zoznamovacej aplikácii, obaja okamžite vycítili, že vo vzduchu visí láska. Začali sa rozprávať a vymenili si e-mailové adresy. Jamie si všimol, že Anthonyho e-mailová adresa (Burkette11493) obsahuje reťazec čísel, ktorý sa jedna ku jednej zhodoval s jeho dátumom narodenia.

Mnoho ľudí používa vo svojich e-mailových adresách čísla súvisiace s narodením a Jamie si myslela, že by to mohol byť dátum Anthonyho narodenia. Keď sa o tom rozprávali, ukázalo sa, že áno, narodili sa v ten istý deň! Aké sú na to šance? Veľmi malé. Na zoznamke sa zoznámia dvaja ľudia, ktorí si padnú do oka a ukáže sa, že sa narodili v rovnaký deň, 14. januára 1993. Je to takmer neuveriteľné, ale je to pravda.

Vzhľadom na to, že žili len asi 5 km od seba, Jamie bola zvedavá, v ktorej nemocnici sa Anthony narodil. Ukázalo sa, že sa zhoduje nielen dátum ich narodenia, ale aj miesto ich narodenia, keďže obaja prvýkrát uzreli svetlo sveta v nemocnici East Jefferson Hospital v Louisiane.

Po dlhom čase, keď boli v kontakte online, sa dvojica rozhodla konečne stretnúť aj v reálnom živote. Keď sa mladí snúbenci prvýkrát videli, okamžite medzi sebou pocítili silnú príťažlivosť, ktorá nebola len fyzická. Mali pocit, akoby sa poznali už dlho. Vedeli, že ich stretnutie nebolo len zvláštnou hrou náhody, ale že bolo napísané vo hviezdach.

Pevne verili, že ich spojila vyššia moc. Krátko po tom, čo sa začali stretávať naživo, objavili niekoľko ďalších spoločných zvláštností, ktoré boli až desivé. Hoci sa Anthony narodil o pár hodín skôr ako Jamie, obaja vážili 3,8 kg a zaujímavosťou je, že obaja boli ľaváci!

Je niečo, čo títo dvaja nemajú spoločné? Dúfajme, že sú spolu veľmi šťastní. Prajeme im všetko najlepšie do spoločnej budúcnosti!

Podeľte sa o ich príbeh aj s ostatnými.