Mladá žena svoju svokru nenávidela. Ale keď zomrela, stalo sa niečo veľmi zvláštne…

Mladá žena svoju svokru nenávidela. Ale keď zomrela, stalo sa niečo veľmi zvláštne…

7 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Matka troch detí sa verejne vyznala na pamiatku svojej zosnulej svokry. Ako ničila jej autoritu, jej výchovu… Ale koniec je šokujúci.

„Teraz si spomínam na svoju svokru. Vždy musela byť stredobodom všetkého. Vždy mi vzala moje deti. Dala im toľko koláčikov, koľko chceli, dala im peniaze, keď prišlo zmrzlinárske auto, prikázala im vyliezť z vane len preto, že museli ísť spať.

Zostávali hore tak dlho, ako chceli. Márne som sa ju snažila prinútiť, aby robila len to, o čo ju žiadam, aby ich nerozmaznávala. Vedela som, že sa tak nenaučia trpezlivosti a disciplíne, ak budú môcť robiť všetko, keď budú s ňou.

V tých rokoch som si priala, aby zmizla z nášho života, pretože ma ignorovala, varila mojim trom synom tri rôzne večere. Pred večerou im dala cukríky a splnila všetky ich bláznivé želania. Keď potom zomrela a ja som to musela oznámiť chlapcom, bola som šokovaná, keď som v ich očiach videla obrovskú stratu.

Že žena, ktorá ich bezvýhradne milovala, odišla.

Teraz sú z nich tínedžeri, ale viem, že im veľmi chýbaš, mami. A je mi veľmi ľúto, že som v tebe videla len to zlé, že som nevidela, ako veľmi si milovala mojich chlapcov, koľko si im dala, aby mohli začať žiť. Je mi ľúto, že tu nie si, aby som ti to mohla povedať, poďakovať ti za všetko a objať ťa.