Toto 10-ročné dievčatko zarába vyše 200-tisíc mesačne!

Toto 10-ročné dievčatko zarába vyše 200-tisíc mesačne!

7 augusta, 2022 0 Od Redakcia

10-ročná Pixie je dievčatko, o ktorom už počul celý svet. Za mesiac môže zarobiť od 200 do 500 tisíc. O tom, že ohľadom financií môže byť pokojná, niet pochýb.

„V skutočnosti bude môcť ísť do dôchodku v 15 rokoch,“ hovorí jej mama.

Úspech 10-ročného dievčaťa

Pixie Curtis zo Sydney v Austrálii je dievča, ktoré vo veku 10 rokov už má vlastnú značku hračiek a vlasových produktov. To, čo Fidgets Pixie a Pixie’s Bows ponúkajú, si získalo obrovskú popularitu a uznanie. Logistiku vo firme má na starosti matka dievčaťa Roxie. Na svoju malú dcérku je hrdá, pretože už v takom mladom veku dosiahla veľký úspech.

„Najvzrušujúcejšia vec je pre mňa podnikateľský duch, ktorý má v tak mladom veku. Ja osobne som to nikdy nemala, aj keď mi rodičia vštepovali, že musím byť úspešná. Preto som v 14 rokoch mala prvé zamestnanie v McDonald’s,“ dodáva mama.

Roxie denne pracuje v PR agentúre a povzbudzuje svoju dcéru, aby vymýšľala nové produkty. Mama chce, aby sa dievča nemuselo báť o peniaze. Zdôrazňuje, že je to možné. Minulý mesiac dievča zarobilo takmer 200-tisíc. austrálskych dolárov a kúpila si Mercedes.

„V skutočnosti bude môcť odísť do dôchodku vo veku 15 rokov,“ hovorí Roxie.

Pixie je aktívna na sociálnych sieťach. Fanúšikom predstavuje svoje produkty. Mama dievčatka však zdôrazňuje, že má čas hrať sa a zároveň sa aj učiť.

Čo si o tom myslíte vy?