„Môj snúbenec hovorí, že som príliš pekná na to, aby som pracovala: Ja mám 23, on 57 a každý deň ma rozmaznáva.“

„Môj snúbenec hovorí, že som príliš pekná na to, aby som pracovala: Ja mám 23, on 57 a každý deň ma rozmaznáva.“

9 marca, 2022 0 Od Redakcia

Alyssa Renee Gutierrez z Las Vegas v USA niektorých ľudí pohoršila tým, že videá TikTok zdieľali časť z jej bohatého životného štýlu. Napriek tomu tvrdí, že je tak rozmaznávaná, že jej to je jedno. 23-ročná Alyssa Renee Gutierrez sa nedávno zasnúbila so svojím 57-ročným milencom Petrom. Tvrdí, že je „príliš pekná“ na to, aby pracovala a tak dala výpoveď a teraz žije život v luxuse.

Vo videu TikTok, ktoré má 53 000 videní, budúca nevesta hovorí, že všetky jej dni sú ako Štedrý deň. Hovorí: „Príťažlivé dievčatá nemusia žiadať o darčeky na Vianoce, pretože také dievčatá majú Vianoce po celý rok.“ 23-ročná rodáčka z Las Vegas už tri roky randí so svojím krásavcom Petrom, ktorý je od nej o 34 rokov starší. A Peter, ktorý zbiera peniaze zo svojej práce profesionálneho gamblera, dbá na to, aby svojej snúbenici doprial všetko, čo chce.

Dvojica išla na prvé rande len tri dni pred Alyssinými dvadsiatymi narodeninami, krátko po tom, čo sa otec dvoch detí Peter odlúčil od svojej bývalej manželky. Alyssa prezradila, že je len o niekoľko mesiacov staršia ako Petrova dcéra. Povedala: „Vždy ma celý život priťahovali starší muži. Ľudia si myslia, že sa mi páčia iba muži, ktorí sú starší ako môj otec, čo nie je pravda. Keď som mala 18 rokov, mala som viacero vzťahov s mužmi od 20-40 rokov.“

Dodala, že keď chodila s mužmi v jej veku, viac túžili po neformálnych vzťahoch a nikdy by sa nezaviazali. Po tom, čo Alyssa oznámila zasnúbenie s Petrom, dala výpoveď ako kaderníčka. Tvrdila, že Peter jej povedal, aby prestala pracovať, pretože je „príliš pekná“ na to, aby sa živila prácou. Alyssa tvrdí, že to bolo len dočasné rozhodnutie, pretože pár neustále cestuje.

Prezradila, že si čoskoro plánuje založiť vlastnú firmu.

Aj keď má Alyssa na TikToku množstvo fanúšikov, vyvolala kontroverziu aj niektorými svojimi videami, v ktorých zdieľala úryvky z jej bohatého životného štýlu. Alyssa zverejnila záber svojej autosedačky plnej nákupných tašiek Gucci: „Mala som zlé obdobie, tak mi priateľ povedal, aby som sa išla zabaviť.“ Trollovia zaplavili sekciu komentárov k videu, na čo Alyssa odpovedala, že s ňou jej priateľ zaobchádza ako s kráľovnou, zatial čo s inými sa tak nezaobchádza.

Napriek viac ako trom desaťročiam medzi ňou a jej partnerom Alyssa tvrdí, že jej mama a otec tento vzťah schvaľujú. Po tom, čo o Petrovi prvý rok čo spolu chodili mlčala, hovorí, že konečne oznámili túto správu jej rodičom, ktorí ich veľmi podporujú. Priznala však, že stratila niekoľko priateľov, ktorí neboli tak nadšení z jej vzťahu.