Moja prababička sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk potom, čo ma môj priateľ stále nepožiadal o ruku…

Moja prababička sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk potom, čo ma môj priateľ stále nepožiadal o ruku…

9 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Žena prezradila, že jej priateľovi chvíľu trvalo, kým ju požiadal o ruku, no čoskoro zmenil pesničku, keď jej prababička rozhodla vziať veci do vlastných rúk. Starí rodičia sú studnicami veľkej múdrosti s desaťročiami skúseností zo životných skúšok a trápení. A jedna vec, o ktorú sa vždy veľmi radi podelia, je životná láska či už o tom chcete diskutovať alebo nie.

A hoci ich rady a mätúce spôsoby môžu byť v tom čase otravné, nemožno poprieť, že veci dokážu urobiť zvyčajne preto, že sa neboja hovoriť na rovinu, keď vidia, že niečo nie je v poriadku.

Žena to nedávno zistila po tom, čo sa jej prababička rozhodla konať a zdvorilo vyzvala jej priateľa, aby ju už požiadal o ruku. Žena, ktorá má používateľské meno logannjadee6, pri návšteve zdieľala na TikToku video, na ktorom sa jej prababička približuje k jej priateľovi Natenovi v kuchyni počas rodinného stretnutia.

Zo samotného záberu nie je jasné, čo presne hovorí, ale môžete vidieť, ako mu položí ruku na rameno, zatiaľ čo Nate sa začne široko usmievať. Pobavená pravnučka vysvetlila, že 93-ročná prababička ho „uviedla na pravú mieru“ a že ju možno vidieť, ako sa ho pýta , kedy ju chce požiadať o ruku, pretože to akosi trvá“.

Ďalšie video, na jej účte logannjadee6, potom ukazuje nočnú scénu s ohňostrojom, ktorý rozžiari oblohu. Ako objasnila mladá žena, ukazuje to, že Nate ju žiada o ruku. Na sledovateľov zapôsobili babičkine intrigánske schopnosti a niektorí sa dokonca pýtali, či by si ju nemohli najať, aby zasahovala do ich vlastného milostného života.

Jedna babička napísala: „Milujem byť babičkou. Môžete povedať a opýtať sa ČOKOĽVEK a je to v poriadku!!“ Na čo logannjadee6 odpovedala: „ÁNO!! Získala si na to právo! Myslel si, že je to vtipné“.

Ďalší komentujúci spomínal: „To isté som musel urobiť svojmu bratovi. Povedal som mu, že je to buď on alebo ona a som na jej strane. Vyhral som a mám skvelú švagrinú!“

Jej budúci manžel Nate sa dokonca dostal do sekcie komentárov a prezradil, že „už vedel čo sa ide diať“. Napriek tomu jemné postrčenie správnym smerom nikomu neublížilo.