Myslel si, že dostal hodinky ako darček. Keď otvoril škatuľu, nedokázal zadržať slzy…

Myslel si, že dostal hodinky ako darček. Keď otvoril škatuľu, nedokázal zadržať slzy…

9 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Na narodeniny milovanej osoby vždy urobíme niečo špeciálne. Teda aspoň tie kreatívnejšie. Ak sa niekto stará o druhého, chce, aby sa mu v tento deň splnili sny. Okrem toho môžeme ukázať, akí sme pozorní a oddaní. Hrdinka nášho článku s touto zásadou určite súhlasí, pretože pre svojho manžela pripravila nezvyčajný a nezabudnuteľný darček. Jej partner si tento okamih bude pamätať do konca života.

Tesne predtým, ako mu dala darček, ho požiadala, aby si zakryl oči a nepozeral sa… Potom pristúpila k nočnému stolíku, vzala bielu škatuľku a podala ju svojmu milému. Zároveň manželovi povedala, že je to nádherný darček, ktorý nejaký čas tajila.

„MÁM PRE TEBA NIEČO ŠPECIÁLNE…“

Zmätený manžel netušil, o čo ide. Otvoril darček a snažil sa uhádnuť, čo by mohol obsahovať. Vzhľadom na veľkosť škatule začal tušiť, že narodeninový darček sú… hodinky. Keď však otvoril škatuľu a uvidel jej obsah, všetko sa mu vyjasnilo! Manželka schovala pozitívny tehotenský test do škatule. A tak dala svojmu milému ten najlepší darček na svete – správu, že sa čoskoro stane otcom.

Tento výnimočný okamih zachytila na video…

https://youtu.be/Mg9o4iQ9YU4

Zdieľajte tento krásny moment aj s ostatnými 🙂