Namiesto toho, aby 92-ročného muža vyviedol z banky, urobil toto…

Namiesto toho, aby 92-ročného muža vyviedol z banky, urobil toto…

14 marca, 2023 0 Od Redakcia

Policajné oddelenie v meste Montebello si pred niekoľkými týždňami získalo veľkú pozornosť. Oddelenie dostalo telefonát z neďalekej banky o problémovom zákazníkovi. Ako prvý sa na miesto dostavil dôstojník Robert Josett. Keď vošiel do banky, uvidel 92-ročného muža, ktorý bol veľmi rozrušený a nervózny. Muž si chcel len vybrať peniaze zo svojho účtu. Keďže však platnosť jeho dokladu totožnosti vypršala, nikto mu s tým nepomohol.

Starší muž nechápal prečo a bol frustrovaný. Muž vyvolával rozruch a Robert Josett si uvedomil, že musí zasiahnuť. Ale namiesto toho, aby staršieho muža vyviedol z banky a nechal ho na ulici, Robert vzal muža na dopravný úrad a pomohol mu obnoviť preukaz, informuje KDVR. Potom sa vrátili do banky pred jej zatvorením a Robert pomohol mužovi vybrať peniaze.

Neskôr policajné oddelenie v Montebello kontaktovalo Roberta, ktorý staršieho muža odprevadil späť do banky a zožal pochvalu. Obrázok bol zdieľaný takmer 40 000-krát a skutočne ukazuje, že v policajnom zbore nie sú všetci rovnakí. V dobe, keď je polícia často kritizovaná za svoje konanie, je tento policajt skvelým príkladom toho, ako by mala polícia pracovať. Zdá sa, že 195 000 ľudí, ktorým sa príspevok na Facebooku doteraz páčil, s tým všetci súhlasia!