Šťastie ukončila nečakaná udalosť…

Šťastie ukončila nečakaná udalosť…

23 mája, 2023 0 Od Redakcia

Jared Buhanan-Becker a jeho manželka Sharry čakali svoje prvé dieťa. Počas tehotenstva však manželov postihla taká strašná tragédia, že Jared musel syna vychovávať sám. Keď sa Jared a Sharry zoznámili, okamžite sa do seba zamilovali, zasnúbili sa a vzali. Sharry čoskoro otehotnela. Manželia boli šťastní a nadšení z narodenia svojho prvého dieťaťa, uvádza Harmonikum.

Tehotenstvo bolo bezproblémové a dieťa v Sharryinom brušku pekne rástlo. Manželia si založili blog o tehotenstve a chceli sa o svoje šťastie podeliť so svetom. Sharry si denne zapisovala svoje myšlienky a pocity. Keď sa však dieťa narodilo, ich šťastie ukončila nečakaná udalosť: keď jej praskla voda, Sharryino telo dostalo alergickú reakciu na plodovú vodu.

Dostala sa do šoku a lekári boli nútení vykonať núdzový cisársky rez.

„Bál som sa o dieťa, neuvedomoval som si, že Sharry je v ohrození života,“ povedal manžel.

Sharry dostala infarkt a zomrela na pôrodnej sále. Jared bol zničený.

„Zrútil sa mi celý svet,“ spomína.

Nemal na výber a musel sa spamätať. Jej syn James prežil a potreboval neustálu starostlivosť a lásku. Mladý otec sa musel vyrovnať s realitou: stal sa slobodným otcom s dieťaťom, o ktoré sa musí starať. Nasledujúce dni boli pre Jareda úplne beznádejné. Mal krásneho syna, ale stratil ženu, ktorú miloval. Snažil sa prijať svoju stratu a začal sa v noci prehrabávať v Sharryiných veciach.

Jedného večera našiel skutočný poklad: nahrávky, ktoré Sharry urobila so svojou hudbou. Jared však nemal vhodný softvér na otvorenie zvukových súborov a nemohol si dovoliť ich kúpiť. Túžil počuť krásny hlas svojej ženy, ale bol v pasci, pretože nemohol otvoriť súbory. Potom však dostal nápad. Jared požiadal o pomoc online a čakal na odpoveď.

Dostal veľa odpovedí. Každý chcel pomôcť a Jared mal čoskoro k dispozícii konvertované verzie zvukových súborov. Príval štedrosti a láskavosti pomohol Jaredovi dostať sa z depresie. Navyše mohol počuť hlas svojej manželky, keď spievala a tešiť sa z jej spomienok prostredníctvom krásnych piesní.

Jared používa Sharryho piesne aj ako uspávanky, aby Jamesovi pomohol trochu zaspať. Nikdy nebude mať možnosť spoznať svoju matku, ale aspoň bude poznať jej hlas. Jared uvažoval, že s blogom, ktorý založil spolu s manželkou, skončí, ale rozhodol sa pokračovať a podeliť sa o svoje otcovské skúsenosti. Dúfa, že mu to pomôže vyrovnať sa s bolesťou zo straty ženy, ktorú tak veľmi miloval.

Podeľte sa o jeho príbeh aj s ostatnými na Facebooku.❤️