Nevestin otec zomrie pri výkone služby. Keď vidí, kto vchádza do dverí, rozplače sa!

Nevestin otec zomrie pri výkone služby. Keď vidí, kto vchádza do dverí, rozplače sa!

25 februára, 2023 0 Od Redakcia

Svadba je najšťastnejší deň v živote páru, ale často sa medzi rodinami stane niečo, čo ich šťastie zatieni. Našťastie to nebol prípad svadby Mikayly, ktorá sa 14. októbra vydala za svojho milého Dakotu, informuje Goodfullness. Na oslavu bolo všetko pripravené, ale chýbala jedna osoba: Mikaylin otec. Bol v námorníctve a zomrel počas nasadenia pred desiatimi rokmi.

Jej otec David chcel vypočuť muža, ktorý pred ním utiekol a skočil do vody. David skočil do vody za ním, aby ho zachránil, ale žiaľ, z vĺn ho nikdy nevylovili. Na pamiatku svojho otca mu Mikayla v deň svadby zavesila na krk medailón s nápisom: „Sprevádzaj ma dnes, ocko.“ Netušila však, že ju v ten deň čaká veľké prekvapenie, ako si môžete pozrieť vo filme nižšie.

http://www.facebook.com/watch/?v=10155116810847061

Počas svadby, keď mala nevesta tancovať so svojím otcom, sa namiesto otca objavili jeho bývalí kolegovia a všetci tancovali s nevestou. Mikayla bola za tento tanec veľmi vďačná, pretože si tak pripomenula svojho otca a svadobný obrad sa pre ňu stal udalosťou, na ktorú nikdy nezabudne.

Zdieľajte tento článok, aby si aj ostatní mohli prečítať o hrdinskom čine Davida, ktorý položil život za službu svojej krajine.