Pochovali ho, oplakali a o dva mesiace sa objavil vo dverách. Vysvetlenie je nepochopiteľné!

Pochovali ho, oplakali a o dva mesiace sa objavil vo dverách. Vysvetlenie je nepochopiteľné!

21 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Tento príbeh znie tak neuveriteľne, že nám až padá brada, ale stojí to za to. Aigali Supugaliev a jeho rodina žijú v Tomarly. 9. júla 63-ročný muž zmizol. Nikto nevedel, čo sa mu stalo. O niekoľko dní neskôr sa pri prehliadke jeho domu našlo rozkladajúce sa telo.

Vyšetrovatelia sa potom rozhodli vykonať test DNA, keďže stav tela neumožňoval jeho identifikáciu. Testy ukázali, že ide o Aigaliho Supugalijeva. Minimálne 99 % šanca. Nakoniec príbuzní dostali úmrtný list, zorganizovali pohreb a oplakávali jeho smrť.

Po dvoch mesiacoch sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Aigali, považovaný za mŕtveho, sa zrazu objavil vo dverách domu. Rodina netušila, čo sa stalo. Keď sa Aigali objavil živý a zdravý, dcéra pri pohľade na svojho zosnulého milovaného omdlela. Testy DNA potvrdili, že telo patrí jej otcovi. Uverili výsledkom a tak ho pochovali. Pohreb stál veľa peňazí.

Ale kto bol potom pochovaný? Zahraničné médiá uviedli, že pri testovaní boli použité úlomky nechtov obete. Odborník, ktorý test vykonal, zdôraznil, že výsledky majú určitú chybu. „Testy DNA neposkytujú vždy stopercentné výsledky. Existuje určitá miera chybovosti, “ povedal odborník.

Ale kde bol potom ten muž? Agiali odišiel pracovať do zahraničia, ale z nejakého dôvodu o tom neinformoval svoju rodinu.

Čo k tomu dodať…