Odkaz, ktorý jej a jej dvom bratom zanechal otec, našla desať rokov po jeho smrti…

Odkaz, ktorý jej a jej dvom bratom zanechal otec, našla desať rokov po jeho smrti…

19 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Otec Amy Clukeyovej je už desať rokov mŕtvy a list, ktorý náhodou našla, bol určený jej a jej súrodencom, čo ich naplnilo emóciami. Jeho dcéra poukázala na to, že lístok nechal vo svojich včelárskych potrebách a nie náhodou, pretože jeho obsah sa týkal práve včelárstva.

Poznámka je datovaná 27. júna 2012 a znie: „Dúfam, že tento odkaz nájde jedno z mojich detí, ktoré sa zaujíma o včelárstvo. Včelárstvo je vlastne celkom jednoduché a všetko, čo potrebujete vedieť, sa môžete naučiť online. Včely produkujú viac produktov ako med a ako hobby môžu byť zdrojom dodatočného príjmu, takže sa nebojte byť odvážni.

Veľa šťastia, s láskou, otec.“

Príspevok sa stal virálnym a ona ho okomentovala slovami, že to nečakala a tak na Twitteri zverejnila ich spoločnú fotografiu z roku, keď bol odkaz napísaný.

Prianie jej otca v poznámke

Amy Clukeyová vysvetlila, že jej otec napísal list, keď mal rakovinu pľúc. „Túto správu napísal v čase, keď mu lekári povedali, že mu nezostáva veľa času. Bolo to nesmierne ťažké pre neho aj pre nás všetkých, ktorí sme ho milovali,“ uviedla jeho dcéra.

Povedala, že žije v meste a nemôže chovať včely a pracovať vo včelárstve, ale jej dvaja súrodenci sa snažia pokračovať v dedičstve svojho otca.

Je ozaj krásne, že súrodenci sa snažia zachovať toto dedičstvo svojho otca, ktoré tak miloval.

Podeľte sa o tento pekný príspevok aj so svojimi rodinami a priateľmi.