Rodičia oslávili prvých 100 dní svojej dcéry oslavou, ktorá chytila všetkých za srdce…

Rodičia oslávili prvých 100 dní svojej dcéry oslavou, ktorá chytila všetkých za srdce…

17 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Novorodenecká jednotka intenzívnej starostlivosti v nemocnici je plná novorodencov a dojčiat, ktorí sú napojení na množstvo prístrojov a bojujú o život. Zvyčajne to nie je príjemné miesto, pretože rodičia a sestry sú zahltení úzkosťou a obavami o deti. Rodičia malej Everly však chceli urobiť radosť svojmu dievčatku, ktoré je od narodenia na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Preto sa rozhodli usporiadať jej oslavu na počesť jej prvých 100 dní života. Oslava, ktorá mala všetko: trblietavú zlatú korunku, krásne šaty, zlaté balóny, ktoré tvorili číslo 100 a hlavne veľa úsmevov a pozitívnej energie! Na špeciálnu oslavu, ktorú zorganizovali rodičia dievčatka, boli pozvané zdravotné sestry a lekári – ľudia, ktorí 100 dní stáli pri dieťati a pomáhali mu prekonať rôzne zdravotné problémy.

„Everly je veľmi silná,“ povedal 28-ročný otec. „Absolvovala už šesť operácií a prežila. Jej sila je pre nás príkladom a sme na ňu veľmi hrdí,“ dodal.

Čo sa týka matky dievčatka, zdá sa, že ju veľmi obdivuje. „Je doslova svetlom. Je to obrovský zázrak. Čelila mnohým prekážkam a nakoniec z nich vždy vyšla lepšie. Sme na ňu hrdí a pomohla nám stať sa lepšími ľuďmi. Nekonečne ju milujem!“

Podeľte sa o ich radosť aj s ostatnými priateľmi na Facebooku :). Prajeme dievčatku veľa lásky a zdravia💕.