Otec si odfotil jazvu svojej dcéry, ale nečakal, čo sa z toho nakoniec „vykľuje“!

Otec si odfotil jazvu svojej dcéry, ale nečakal, čo sa z toho nakoniec „vykľuje“!

20 novembra, 2023 0 Od Redakcia

Čo vám na sebe najviac vadí? Určite to chcete nejakým spôsobom zakryť, skryť pred svetom, aby si to nikto nevšimol. Pravdepodobne tomu však pripisujete oveľa väčší význam ako ktokoľvek iný na svete. Vezmite si napríklad jazvy. Je to úplne prirodzené po zranení alebo operácii, ale pre človeka, ktorý to nesie, je to určite nepríjemné.

Príbeh nešťastného dievčaťa

Mladé dievča, ktoré má na krku jazvu, sa za ňu veľmi hanbí. Po operácii jej na koži zostala jazva. Dievča malo Chiariho syndróm, ktorý bol chirurgicky odstránený. Táto porucha spôsobuje usadenie mozgového tkaniva v oblasti chrbtice. Lebku dievčaťa bolo potrebné v podstate otvoriť a stabilizovať mozgové tkanivo. Je to nešťastné, ale myslíme si, že toto dievča je šampiónka.

Bohužiaľ, ona si to nemyslí. Nikdy sa neodváži nosiť vlasy vyčesané, aby nebola viditeľná jazva.

Jej otec si myslel, že by s tým mala niečo urobiť. Aby zmenil názor svojej dcéry, obrátil sa o pomoc na Twitter.

Činnosť otca

„Moja dcéra (12) sa neodváži nosiť vlasy hore, pretože má na krku jazvu. Myslí si, že je to škaredé a bojí sa, čo si o nej ľudia pomyslia. Ale myslím si, že je to naozaj skvelé. Môžete jej prosím dokázať, že takto neuvažuje len jej otec? Veľmi si ceníme lajky a komentáre. Ďakujem!“ – napísal otec.

Tento tweet sa okamžite začal šíriť ako lesný požiar. Získala viac ako 60 000 zdieľaní a viac ako 223 000 lajkov. Ľudia tiež písali dievčaťu povzbudivé komentáre o jej jazve.

Medzi komentármi boli aj tieto…

„Jazvy sú znakom fyzickej a duševnej sily. Ukazujú, že vaša dcéra je bojovníčka. Je tiež veľmi cool.“

„Ľudia, ktorí ju urážajú, si nezaslúžia ani minútu vášho života. Zviaž si vlasy a ukáž svoje parádne jazvy, veľké dievča.“

A najväčší ohlas mali asi komentáre, v ktorých ľudia uverejňovali fotografie svojich vlastných jaziev a niektorí ich mali dokonca aj na krku. Takže sa necítila so svojím problémom sama.

Aké geniálne riešenie od milujúceho otca. Nehanbime sa za svoje nedokonalosti!

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!