Otec vstúpi do izby svojho syna a vidí, že všetko je dokonale upratané. O niekoľko sekúnd neskôr uvidí list a zrúti sa…

Otec vstúpi do izby svojho syna a vidí, že všetko je dokonale upratané. O niekoľko sekúnd neskôr uvidí list a zrúti sa…

20 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Predstavte si, že vojdete do izby svojho dospievajúceho syna a nájdete v nej… dokonalý poriadok. Niečo také by znepokojilo každého rodiča. Otec prekvapene pozrel na úhľadne ustlanú posteľ a všimol si list, ktorý zostal na vankúši. Obálka bola adresovaná jemu. Muž, ktorý tušil najhoršie, si sadol na posteľ a začal čítať.

Tu je to, čo napísal dospievajúci Joshua:

” Drahý otec,

je mi veľmi ľúto, že to musím riešiť týmto spôsobom. Rozhodol som sa odísť so svojou novou priateľkou a nechcel som, aby ste mi s mamou robili scény v jej prítomnosti. Mám ju veľmi rád a viem, že vy by ste ju nikdy neprijali kvôli jej piercingom, tetovaniam, koženému motorkárskemu oblečeniu a tomu, že je oveľa staršia ako ja.

Nie je to len o vášni a láske, otec. Je tehotná.

Stacy si je istá, že budeme šťastní. V lese má svoj vlastný príves a na zimu sme už pripravili hromadu dreva. Obaja snívame o tom, že budeme mať veľa detí.

Stacy mi otvorila oči! Skutočnosť je taká, že marihuana nikomu neškodí. Chystáme sa na miestny obchod, mimochodom, kokaín a extáza sú tiež veľmi výnosné.

Stacy je veriaca. Spoločne sa modlíme, aby čo najskôr objavili liek na AIDS, potom by sa Stacy určite cítila oveľa lepšie. Je to úžasný človek a zaslúži si žiť dlhý život!

Otec, prosím, neboj sa. Mám už 15 rokov a dokážem sa o seba postarať. Som si istý, že sa k vám jedného dňa vrátim, aby som vás navštívil a aby ste sa zoznámili so svojimi vnúčatami.

S láskou, Joshua.

PS. Otec, nič z toho, čo som napísal, nie je pravda. Som u Jasona. Chcel som vám len pripomenúť, že v živote sú oveľa horšie veci ako školské známky, ktoré mimochodom ležia na kuchynskom stole. Zavolajte mi, keď budem môcť ísť domov!”

Ako by ste zareagovali Vy?