Pár si adoptoval 3 deti svojej susedky, ktorá naposledy vydýchla…

Pár si adoptoval 3 deti svojej susedky, ktorá naposledy vydýchla…

26 januára, 2022 0 Od Redakcia

„Nerobím nič príliš špeciálne. Zaujímalo by ma, čo by urobil ktokoľvek v mojich topánkach.“ Nikdy nevieme, koľko nám zostáva času, takže všetky plány, ktoré robíme, sa môžu ľahko stratiť, keď počujeme správy, ktoré majú moc nás zlomiť.

Audrey bola slobodná matka troch detí, ktorá verila, že ju čaká dlhý a šťastný život.

Mala 2 zamestnania, aby podporila svoje deti a dala im všetko, čo mohla, ako každá matka. Žiaľ, začala sa cítiť zle z ničoho nič. Vedela, že musí ísť do nemocnice, ale obávala sa, aby jej deti nezostali samé doma, keď lekári robili testy. A tak sa matka rozhodla požiadať svoju susedu TᎥsha BeauchmᎥna. TᎥsha BeauchmᎥn má 5 detí.

Nečakala, že Audrey jedného dňa príde zaklopať na jej dvere a požiada, aby postrážila jej 3 deti. TᎥsha a jej manžel KevᎥn sotva poznali Audrey, ale nedokázali povedať „nie“.

 

Bohužiaľ, Audrey bola diagnostikovaná rakovina pažeráka a žalúdka v poslednom štádiu. Vedela, že si musí nájsť niekoho, kto sa bude starať o jej deti. Táto statočná žena sa nebála, ale nedokázala prestať myslieť na to, čo sa stane s jej deťmi, keď bude preč. To ju trápilo viac ako samotná choroba.

Po dlhom rozjímaní sa spýtala TᎥshe a jej manžela, či by súhlasili s tým, že budú zákonnými strážcami jej detí.

Táto žiadosť prišla z ničoho nič, pretože títo dvaja boli len susedia, ktorí na seba každú chvíľu mávali rukou, a to bolo celé. S toľkými povinnosťami a svojimi deťmi, nikdy nemali šancu stať sa blízkymi priateľmi. Napriek všetkému Tisha súhlasila.

Žiaľ, Audreyna rakovina napredovala rýchlo a v priebehu niekoľkých týždňov postúpil ku konci. Audrey si myslela, že má rok života, no krátko po jej diagnóze sa to zhoršilo. Audrey čoskoro zomrela.

V malom dome žilo teraz 10 ľudí. Bývanie bolo príliš stiesnené a niektorí z nich spali na ležadlách v obývačke. Postele boli umiestnené všade tam, kde bol priestor.

TᎥsha a KevᎥn vedeli, že ak nebudú mať deti skutočné spálne, adopcia nebude schválená.

Jedna zo susediek, ktorá si bola vedomá všetkého čím rodina prechádzala ElᎥzabeth Thames, sa rozhodla zapojiť a pomôcť ako len mohla. Napísala list FOX5 SurprᎥse Squad, v ktorom vysvetlila skutočný príbeh týchto dvoch rodín, ktoré skončili spolu.

Jednotka FOX5 SurprᎥse Squad si ju zamilovala, keď počula o nezištnom čine. Ich dom zmenili na dokonalé miesto. Okrem toho dostali potraviny na celý rok a úplne nové vozidlo.

„Je to naozaj ohromujúce, že to niekto urobil pre mňa a pre moju rodinu,“ povedal TᎥsha. „Nerobím nič príliš špeciálne. Zaujímalo by ma, čo by urobil ktokoľvek v mojich topánkach.“

To, čo TᎥsha a KevᎥn urobili, dojalo toľko ľudí, že sa spojila celá komunita, aby ich život zlepšili. Je úžasné, čo dokáže s ľuďmi urobiť nezištnosť a veľa lásky.