Princezná Diana bola zavraždená kráľovskou rodinou!

Princezná Diana bola zavraždená kráľovskou rodinou!

25 januára, 2022 0 Od Redakcia

Smrť princeznej Diany bola vražda… Hacktivisti vypustili novú správu. Smrť princeznej Diany z Walesu bola predmetom mnohých konšpiračných teórií, niektorých divokých a niektorých uveriteľných, takže ľudí vždy zaujímalo, čo viedlo k predčasnej smrti svetoznámej princeznej.

Smrť princeznej Diany bola vražda

Úrady oficiálne označili Dianinu smrť za nehodu a uviedli, že nešlo o žiadnu nečestnú hru. Teraz podľa Anonymous, hacktivistickej skupiny, princeznú Dianu údajne zavraždila britská kráľovská rodina. Skupina zhodila na svoj účet na Twitteri niekoľko správ. Skupina údajne ožila v reakcii na vraždu Georga Floyda, ktorú vykonal biely policajt v Minnesote.

Anonymous zverejnili video, v ktorom varovali všetkých policajtov v Spojených štátoch, aby zostali vo svojom jazdnom pruhu, inak im spôsobia vážne škody, a to vo veľkom rozsahu zverejnením odsudzujúceho materiálu zahŕňajúceho policajnú brutalitu.

Anonymous potom na Twitteri tvrdili, že princeznú Dianu zabila britská kráľovská rodina. Povedali, že jej vlastná rodina povolila jej smrť, pretože vedela o hanebnom obchodovaní s ľuďmi. Obvinili tiež amerického prezidenta Donalda Trumpa z účasti na údajnom obchodovaní s ľuďmi, sexuálnych útokoch a obchodovaní s deťmi, do ktorých sú zapojení členovia britskej kráľovskej rodiny.

Hacktivisti poskytli dôkazy, aby podporili svoje tvrdenia

V čase svojej smrti Diana navštevovala nemocnice a opatrovateľské domy, ktoré Jimmy Savile lovil každú nočnú hodinu, utešovala obete Elm Guest House a zaznamenávala svedectvo obetí v paláci. Anonymní tvrdia, že Diana vedela o syndikáte obchodovania s ľuďmi svojich svokrovcov a bola odhodlaná ich odhaliť skôr, ako zomrela pri autonehode.

Nehoda princeznej Diany

V roku 2002 The Guardian zverejnil príbeh, že princezná Diana vlastnila údajnú pásku, ktorá zaznamenala incident znásilnenia v kráľovskom paláci. Hovorí sa, že pásku uchovávala v bezpečnostnej schránke v Kensingtonskom paláci. Lady Sarah McCorquodaleová, sa to údajne pokúsila dostať do rúk, chýbalo to spolu s ďalšími dôležitými dôkazmi.

Anonymní hovoria, že kazetu naposledy videli v rukách Paula Burrella (jej bývalého komorníka). „Vyšlo však najavo, že na 30-minútovej páske, ktorá teraz zmizla, sú podrobnosti, tvrdí kráľovský sluha, ktorý hovorí, že bol dvakrát znásilnený mužom, ktorý úzko spolupracuje s princom Charlesom.“ Uviedli, že údajnej obeti údajne vyplatili 30 000 eur.

Tichý svedok

Jediný muž, ktorý s istotou vie, čo sa stalo – a ktorému bolo 22 rokov nariadené mlčať. Bol strážcom najväčšieho svetového tajomstva. Od začiatku sa francúzska polícia dopúšťala ohromujúcich chýb a nesprávnych úsudkov.“ .“
Novým svedkom je francúzsko-vietnamský občan Le Van Thanh, ktorý tvrdil, že v čase havárie pracoval ako bezpečnostná služba, ale v skutočnosti ho videli opúšťať miesto vo svojom bielom Fiate Uno, ktoré bolo vážne poškodené pri zrážke s Dianiným Mercedesom.

Le Van (54) bol zatknutý v novembri 1997 a vypočúvaný šesť hodín. Bol prepustený po tom, čo francúzska polícia tvrdila, že mal alibi, ale začiatkom tohto roka otec dvoch detí prelomil svoje 22-ročné mlčanie, aby zmenil svoj príbeh – a úplne vymazal oficiálnu verziu toho, čo sa tej noci stalo.

Francúzske úrady vždy tvrdili, že k nehode došlo preto, že vodič Henri Paul bol opitý a stratil kontrolu nad Mercedesom po tom, čo ho oslepil blesk fotoaparátu jedného zo skupiny paparazzi fotografov prenasledujúcich Dianu a Dodiho.
Nové dôkazy podporené súdnymi znalcami a znalcami z miesta činu spolu s výpoveďami svedkov, ktorých sa polícii v tom čase nepodarilo nájsť, však ukazujú, že táto verzia je úplne nesprávna a je súčasťou oficiálneho zatajenia.