Pasažierka v lietadle zachytila otca, ako zabáva dieťa tým najvtipnejším spôsobom počas letu…

Pasažierka v lietadle zachytila otca, ako zabáva dieťa tým najvtipnejším spôsobom počas letu…

7 januára, 2023 0 Od Redakcia

Keď väčšina ľudí musí cestovať so svojimi bábätkami, obávajú sa energie a únavy, ktorú ich dieťa prejaví v preplnených lietadlách. Táto používateľka Tiktok však možno objavila geniálny rodičovský hack, keď sedela niekoľko radov za týmto otcom…Dlhé lety môžu byť pre bábätká a ich rodičov zdrvujúce. Stres z pocitov ostatných cestujúcich, navyše k bežným stresom rodičovstva, môže byť príliš veľký na to, aby ho zvládli. Tento otec to však má pod kontrolou.

Darcey (@darceomatic) je TikTokerka a spisovateľka beletrie, ktorá videla otca a dieťa počas nedávneho letu. Niekoľko radov pred ňou Darcey videla otca, ktorý nechal svoje dieťa v lietadle cvičiť bez toho, aby sa musel pohnúť z vlastného sedadla.

Vo virálnom videu Darcy zachytila klip, ako sa dieťa plazí preč od svojho otca, len aby ho otec stiahol späť za sedadlo. Nastal akýsi efekt bežeckého pásu, ktorý umožnil dieťaťu pokračovať v plazení bez toho, aby sa od otca pohlo. Video už získalo viac ako milión pozretí.

„Rodičovský hack videný počas nedávneho letu do Londýna,“ napísala Darcey do titulku.

Zatiaľ čo sa otec opiera, aby si oddýchol na svojom sedadle, jeho dieťa sa plazí v uličke lietadla. Otec sa ležérne natiahne, aby dieťa stiahol späť, ktoré sa potom začne opäť plaziť, kým ho nestiahne späť. Takto to pokračuje, čo dieťa poteší a otcovi umožní relaxovať s minimálnou námahou. Vychádzajúc z toho, že dieťa je v bezpečí, sa naňho usmieva.

Na konci videa je jasné, že dieťa sa úspešne unavilo, pretože namiesto toho, aby pokračovalo v plazení, si ľahne. Zobrazenia, lajky a komentáre naznačujú, že diváci sú z tohto jednoduchého, ale nevšedného nápadu unesení. Páči sa nám, že tento otec našiel spôsob, ako zabaviť svoje dieťa počas letu bez toho, aby sa unavilo!

Čo si o tom myslíte vy? 😀