Po nehode žije s mužom, ktorý je pre neho cudzí. Posledných 15 rokov si nepamätám.

Po nehode žije s mužom, ktorý je pre neho cudzí. Posledných 15 rokov si nepamätám.

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Ani si nevieme predstaviť, aký to môže byť pocit zobudiť sa a uvedomiť si, že si z posledných pätnástich rokov nič nepamätáme. Môžeme si myslieť, že takéto príbehy sú len vo filmoch.
Ale presne to sa stalo Angele Sartin-Hartung. Lekári tvrdia, že si to už nikdy nebude pamätať.

Angela sa prebrala na nemocničnom lôžku uprostred strašných bolestí. Netušil, čo sa mohlo stať.
Lekári mu povedali, že mal nehodu. Večer 25. októbra 2013 kráčal v New Yorku a chcel prejsť cez cestu, keď ho v plnej rýchlosti prešlo auto. Bol súmrak, vodič nič nevidel. V nemocnici ležal mesiac v umelej kóme. Dlho nebolo isté, či vôbec prežije, a ak áno, ani rozsah škôd.

Nasleduje skutočný zvrat v príbehu.

Pani povedala sestričkám, že hneď vedľa nej v nemocničnej izbe je muž s milou tvárou. Myslel si, že je členom lekárskeho tímu. Keď sa dosť pomaly spamätával, jeho okolie si všimlo, že niečo nie je v poriadku.

Pani mi povedala, že má 36 rokov, je to Johnova manželka a majú dve krásne deti, ktoré majú 2 a 8 rokov.Jeho rodina bola úplne zaskočená. Pretože muž s láskavou tvárou vedľa jej postele nie je nikto iný ako Jeff, jej druhý manžel . Podarilo sa im zistiť, že Angela utrpela v dôsledku nehody akútne traumatické poranenie mozgu. Pre neho to znamená, že posledných 15 rokov má úplne vymazaných z hlavy. V skutočnosti nemá 36, ale 51 rokov, jej deti medzitým vyrástli a jej nový manžel sa volá Jeff.

„NEPAMÄTAL SI MA!“

Jeff sa úplne zrútil, keď si uvedomil, že v očiach jeho manželky je cudzinec. Lekári ho pripravili na najhoršie a povedali, že tieto spomienky sa už pravdepodobne nikdy nevrátia. Tiež sa hovorilo, že väčšina týchto typov poranení mozgu vedie k zániku manželstiev.