Policajt zastaví muža, ktorý vyzerá ako jeho mŕtvy syn. O niekoľko sekúnd neskôr uvidí, čo je na prístrojovej doske…

Policajt zastaví muža, ktorý vyzerá ako jeho mŕtvy syn. O niekoľko sekúnd neskôr uvidí, čo je na prístrojovej doske…

1 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Strata dieťaťa z akéhokoľvek dôvodu je to najťažšie, čo môže rodič prežiť. Keď William Jazwinski v jedno aprílové ráno šoféroval svoje nákladné auto, v spätnom zrkadle uvidel blikajúce policajné auto. William okamžite zastavil. Keď sa policajt priblížil k jeho autu, William stiahol okno a zamyslel sa či nejazdí príliš rýchlo.

Ukázalo sa, že nie. Dôstojník sa chcel Williamovi poďakovať za jeho vojenskú službu. William si uvedomil, že policajt musel vidieť vojenskú nálepku na zadnom nárazníku nákladného auta. Dôstojník sa Williama opýtal, kde slúžil a William odpovedal, že v Iraku bol 15 mesiacov.

Vtedy sa policajt začal otvárať. Povedal Williamovi, že jeho syn tiež slúžil v Iraku, ale nikdy sa nevrátil. Príbeh dôstojníka Williama dojal a zarmútil. Potom si policajt všimol americkú vlajku na palubnej doske. Zhodovala sa s vlajkou, ktorú dostal, keď mu oznámili synovu smrť. Keď to videl, mal od Williama nezvyčajnú žiadosť.

Chcel vedieť či ma môže objať. „Pripomína mi môjho syna. Zastavil som ho, lebo som si myslel, že je to on. Stále nemôžem uveriť, že odišiel a už ho nikdy neuvidím,“ povedal dôstojník. William mal slzy v očiach a vystúpil z auta, aby policajta objal, o čo ho požiadal. Nebolo to obyčajné objatie. Bolo to veľmi hlboké a obaja plakali.

William práve prišiel z rehabilitačného programu pre posttraumatickú stresovú poruchu a objatie bolo presne to, čo potreboval. William neskôr zdieľal túto udalosť na svojej stránke na Facebooku a bola zdieľaná takmer 180 000-krát.

Zdieľajte tento príbeh, ak vás stretnutie Williama a policajta dojalo.