Potápač našiel auto s telami tínedžerov a vyriešil 20 rokov starú záhadu!

Potápač našiel auto s telami tínedžerov a vyriešil 20 rokov starú záhadu!

25 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Jeremy Sides je YouTuber, ktorý prevádzkuje populárny kanál s názvom „Exploring with Nug“. Kanál má v súčasnosti viac ako 350 000 odberateľov a neustále rastie. Kanál sa venuje hľadaniu stratených predmetov ľudí a riešeniu odložených prípadov spred rokov. A podobne aj Jeremy Sides bol na pátraní po dvoch tínedžeroch, ktorí sa stratili pred viac ako 20 rokmi.

Erin Fosterová a Jeremy Bechtel sa stratili 3. apríla 2000.

Tínedžerov naposledy videli odchádzať z večierka v Erininom aute Pontiac Grand Am z roku 1998. Boli na ceste domov, ale nikdy nedorazili. Odvtedy sa rodiny tínedžerov stretávajú s nezodpovedanými otázkami. To sa však nedávno zmenilo vďaka YouTuberovi Jeremymu Sidesovi.

Jeremy Sides, ktorý je veteránom námorníctva a certifikovaným potápačom, sa na svojom populárnom kanáli YouTube často vydáva na pátranie po poklade alebo niekedy aj po nezvestných osobách. Jeho cieľom bolo nájsť odpovede na to, čo sa stalo Erin Fosterovej a Jeremymu Bechtelovi. Jeremy pátral v rieke Calfkiller v Sparte v štáte Tennessee, kde veril, že by mohol nájsť nezvestných tínedžerov.

A našiel. Použil svoje vybavenie a odborné zručnosti na nájdenie trosiek. Narazil na predmet ponorený a na dne rieky a ponoril sa, aby potvrdil, či ide o to isté auto. Keď sa ponoril a uvidel auto, vyhľadal poznávaciu značku, aby si potvrdil, že je to skutočne Erin Pontiac Grand Am z roku 1998, ktorý hľadal. Okná boli zdvihnuté, takže sa nemohol pozrieť dovnútra. Z vozidla si zobral poznávaciu značku ako dôkaz, ktorý predloží úradom.

Keď bol Jeremy na zemi, okamžite o svojom náleze informoval miestne úrady, ktoré boli okamžite na ceste. Na miesto činu čoskoro dorazil policajt, ktorý zavolal na stanicu, aby potvrdil či je číslo na poznávacej značke skutočne registrované na manželov Fosterovcov. Okamžite sa ich podozrenie potvrdilo, išlo o Erinino auto.

Auto potom vytiahli z rieky a odborníci ho preskúmali, aby zistili, čo sa mohlo stať. Sides sa domnieva, že Erin jednoducho stratila kontrolu nad vozidlom, keď zatáčala a spadla do rieky. Rodiny tínedžerov majú konečne odpovede na to, čo sa stalo ich deťom. Rodiny zriadili účty GoFundMe pre Erin Fosterovú aj Jeremyho Bechtela, aby im pomohli s neočakávanými nákladmi na pohreb.

Jeremy Sides pomohol vyriešiť prípad, ktorý pred rokmi vyhasol. Využil svoj vlastný čas a prostriedky, aby upokojil srdcia blízkych nezvestných. V našej knihe je vďaka tomu hrdina.

Podeľte sa o dobrý skutok Jeremyho Sidesa!