Požiadala kaderníka o novú farbu na vlasy a ten jej ukázal niečo, čo zmenilo jej život!

Požiadala kaderníka o novú farbu na vlasy a ten jej ukázal niečo, čo zmenilo jej život!

14 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Všetci vieme, aké dôležité je občas zájsť na preventívnu prehliadku. Je to dobrý spôsob prevencie mnohých chorôb. Ak nebudeme chodiť na kontroly v pravidelných intervaloch, môže sa stať, že budeme problému čeliť neskoro.
Niekedy sa môžeme stretnúť so zdravotnými problémami za zvláštnych okolností.

Žena z nasledujúceho príbehu napríklad v kaderníctve zistila, že je dobré čo najskôr navštíviť odborníka. Eileen Koreyová sa objednala k svojmu kaderníkovi. Tešila sa na to, že si môže dať novú farbu svojim mierne vyblednutým vlasom. Ale len čo si sadla do kresla, stalo sa niečo nečakané. Kaderník jej začal česať vlasy, keď si všimol zvláštnu škvrnu na jej pokožke hlavy.

Eileen požiadala kaderníka, aby jej miesto odfotil, aby ho mohla vidieť, pretože netušila, že má na pokožke hlavy zmenu farby. Od tohto momentu sa Eileenin život úplne zmenil. Na druhý deň navštívila špecialistu, ktorý okamžite diagnostikoval škvrnu na jej hlave ako skoré štádium malígneho melanómu. Okamžite sa začala liečba a Eileenin život sa našťastie podarilo zachrániť.

Je veľmi dôležité odhaliť ochorenia v ranom štádiu, aby bola oveľa väčšia šanca na úplné uzdravenie a prežitie. Eileen prakticky vďačí za svoj život svojmu kaderníkovi!