Prababička oslavila svoje 102. narodeniny s tequilou!

Prababička oslavila svoje 102. narodeniny s tequilou!

11 marca, 2022 0 Od Redakcia

Lily Bullen nedávno oslávila 102. narodeniny, no napriek svojmu vysokému veku stále miluje dobrú zábavu a každé narodeniny oslavuje panákom tequily. Prababička milujúca tequilu sa podelila o svoje osobné tajomstvá, ako sa jej podarilo osláviť svoje 102. narodeniny.

Lily Bullen nedávno oslávila svoje narodeniny s rodinou a priateľmi pomocou svojho obvyklého párty triku, keď si dala panáka tequily, o ktorej hovorí, že jej pomáha milovať svoj život. Napriek tomu, že sa dožila veku, ktorý väčšina z nás nikdy nedosiahne, Lily je stále plná života a rada si dopraje pizzu, rožky s klobásou a krémové torty.

Nebojí sa ísť aj za dobrodružstvom. Na svoje 99. narodeniny si Lily dokonca prvýkrát vyskúšala korčuľovanie na ľade.
Večierky milujúca Lily, ktorá má tri dospelé deti, päť vnúčat a štyri pravnúčatá, hovorí, že tajomstvom dlhovekosti je užívať si život.

Povedala: „Ži naplno každý jeden deň, pretože zajtrajšok nie je nikdy sľúbený.“

6. februára oslávila Lily svoje 102. výročie na párty, ktorú usporiadali všetci jej priatelia a rodina v Breme House v Bromsgrove, Worcestershire. Jej vnučka Holly West (40) z Worcesteru povedala: „Jej obľúbenou zábavou je pozerať sa na svoje pravnúčatá, ako sa hrajú. Vo veku 99 rokov sa prvýkrát korčuľovala a páčilo sa jej to. K 100. narodeninám mala narodeninovú oslavu s prekvapením, kde si dala tequilu aj Jägerbombu. Tequilu si dala aj na našej svadbe v roku 2013.“

Prajeme jej všetko najlepšie a nech je stále taká aktívna ako doteraz …❤️💕💗