Prvorodička a pacientka s rakovinou porodila 22.2.22 o 2:22 „zázračné“ dievčatko…

Prvorodička a pacientka s rakovinou porodila 22.2.22 o 2:22 „zázračné“ dievčatko…

22 februára, 2023 0 Od Redakcia

Mnoho nemocníc oslavuje, keď sa deti narodia úderom polnoci na Nový rok – prvého novorodenca v novom roku! Jedna nemocnica v Severnej Karolíne však oslavuje ešte zriedkavejší prípad. Aberli Spear porodila svoju dcérku 22. februára 2022 o 2:22 ráno.

Rodičia Aberli a Hank prvýkrát privítali dcéru Judah Grace v utorok v regióne Alamance. Babička novorodenca kontaktovala WFMY, aby sa podelila o vzrušujúce správy, vrátane toho, že sa jej vnučka narodila v pôrodnej sále 2. Nielen dátum a čas je špeciálny, ale Aberli prežila rakovinu. S Hodgkinovým lymfómom bojovala šesť rokov do roku 2020 a teraz je matkou zdravého dievčatka.

Aberli označila narodenie svojej dcéry za „zázrak“, ktorý má teraz jeden rôčik.

„Zázračné dieťa. Preto sme sa rozhodli zvoliť meno Judah, pretože to znamená chválu – len chváliť Boha za to, že nám dal, po čom naše srdce túži,“ povedala.

Po Aberliho liečbe bolo páru spočiatku povedané, že možno nebudú môcť mať deti, a aj keď zvažovali zmrazenie vajíčok, zistili, že je to príliš drahé. „Tak sme sa modlili, aby sme mali deti.“

„Júda je pripomienkou všetkého dobrého, dodržaných Božích sľubov a komunity, ktorá sa spája pre dobro toho druhého,“ povedala Kristi Engelbrechtová, stará mama dieťaťa.

Gratulujeme, Aberli a Hank! Nech jej výnimočné narodeniny prinesú vašej dcére veľa šťastia do celého života.

Zdieľajte tento krásny príbeh aj so svojimi priateľmi na Facebooku.❤