„Som vyššia ako môj manžel a kamaráti chcú, aby sme sa rozišli“…

„Som vyššia ako môj manžel a kamaráti chcú, aby sme sa rozišli“…

19 marca, 2022 0 Od Redakcia

Mia Wilson z Brooklynu v New Yorku sa podelila o pohľad na bizarné komentáre, ktoré ona a jej manžel dostali od neznámych ľudí, pretože je o 18 cm vyššia ako on. Niekoľko týždňov pred svadbou Miy Wilsonovej s manželom bola zmätená, keď sa jej priateľka zrazu priznala, že si myslí, že by si ho predsa len nemala vziať. Mia bola zmätená náhlym vyhlásením, než si uvedomila, že jej kamarátka myslela kvôli ich výškovému rozdielu.

Pre mnohých je to nedôležitá záležitosť, zatiaľ čo iní musia dať Mii vedieť, že je to problém.

Mia o tom písala v Jezábel a vysvetlila: „Chvíľu mi trvalo, kým som si uvedomila, prečo si môj inak nekatastrofizujúci priateľ bol zrazu istý, že zomriem pri požiari v dôsledku zlyhania hrdinstva zo strany môjho budúceho manžela. „Môj manžel má 165cm a ja 183 cm–18 cm výškový rozdiel, ktorý by vôbec nebol pozoruhodný, keby sme si zamenili pohlavie, ale pre niektorých ľudí je zjavne veľmi alarmujúci a mätúci. “

Ale napriek obavám jej priateľky to nikdy nebol problém pre Miu, ktorá píše o zvláštnej skupine ľudí, ktorým extrémne prekáža, že žena má vzťah s menším mužom.

V minulosti povedala, že k nim na ulici chodili cudzinci a chceli vedieť, ako majú sex. Keď šťastný pár oznámil svoju svadbu v novinách, zamestnanci boli zmätení fotografiou, ktorú poslali na ilustráciu oznámenia. „Je nám to veľmi ľúto, ale na fotke to vyzerá tak, že ste možno o pár centimetrov vyššia ako on. Máte nejaké ďalšie fotky?“ Pýtali sa.

„Uistila som ich, že som v skutočnosti vyššia ako on a že mám veľa fotografií, ktoré by som mohla poslať a ktoré by to ilustrovali, keby chceli.Stretla som sa s úplným tichom. „Pravdepodobne to bolo asi desať sekúnd ticha, čo mi pripadalo ako zhruba tri roky.“ Napriek všetkým problémom Mia opakuje, že sa nestará o stereotypné komentáre iných ľudí o výške. Dodáva: „Pravdou je, že nevidím výšku svojho manžela a on nevidí moju.

„Je to brilantný, starostlivý, veľmi dobrý a veľmi zábavný človek.

„Výška je hlúpy predpoklad ostatných ľudí,“ hovorí. „Je to smiešne.“