Spoločník, ktorého by každá žena chcela mať pri sebe v ťažkých chvíľach…

Spoločník, ktorého by každá žena chcela mať pri sebe v ťažkých chvíľach…

28 mája, 2022 0 Od Redakcia

Keď sa mladý pár berie a sľubuje si večnú lásku a vernosť aj v ťažkých časoch, málokedy si vie predstaviť, čo to môže naozaj znamenať. Preto fotografia manžela, ktorý zostáva po boku svojej ženy počas jej liečby rakoviny, v posledných dňoch dojala používateľov sociálnych sietí.

Fotografiu zdieľala na svojom účte na Twitteri dcéra Mackenna Newmanová a je na nej vidieť, ako jej otec zostáva po boku chorej mamy jediným možným spôsobom, keďže práve absolvovala ožarovanie na rakovinu a musí zostať v izolácii.

Jon chcel byť nablízku svojej manželke Marci, ktorej vlani v októbri diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy, hoci lekári odporúčali, aby zostala sama. On však našiel ten najsladší spôsob, ako ju neopustiť. Mackeena zdieľala fotografiu s komentárom: „Moja mama musela zostať v izbe na izolácii kvôli ožarovaniu rakoviny, takže môj otec si položil stôl ku dverám, aby jej robil spoločnosť a ja plačem.“

Sme rovnako dojatí. Pretože tento obrázok je nádherný a nemôže vám nezlomiť srdce. Je to definícia lásky. Definícia manželstva. Je to byť tu jeden pre druhého v najlepších aj najhorších časoch. Je to jedna z vecí, na ktoré by mal každý pár myslieť pred svadbou, pretože nie krásne chvíle určujú silu manželstva, sú to chvíle, keď sa všetko stane hrozným a desivým, čo preverí lásku páru.

A zdá sa, že tento pár prekoná každú skúšku.

Pod Mackeeniným tweetom sa objavili tisíce reakcií od všetkých, ktorí obdivovali lásku tohto páru a priali si mať raz takýto vzťah vo svojom živote.

Ako hovorí dcéra: „Pomyslela som si, aké je to všetko sladké, pretože moji rodičia sú stále zamilovaní. Môj otec je s ňou pri každej návšteve lekára, pri každom krvnom teste, každej operácii a každom ožarovaní. A ako vidíte, aj keď sa na ňu nemôže „prilepiť“, snaží sa jej byť čo najbližšie.“

A hlboko sa nás dotýka nielen to, čo Jon robí pre svoju manželku, ale aj veľká lekcia, ktorú dáva svojej dospievajúcej dcére. Jej rodičia sú vzorom lásky a oddanosti. Čo najjasnejšie jej ukážu, aké by mali byť jej budúce vzťahy a zároveň jej dajú pocit istoty, že jej rodičia sa budú mať vždy radi, nech sa deje čokoľvek.

Niekedy sú to práve tie najhoršie životné skúšky, ktoré v nás „odhalia“ to najlepšie.

Môžeme len dúfať, že sa Marci čoskoro zotaví, aby sa do ich rodiny mohli vrátiť chvíle šťastia.

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými …