Táto nevesta presne vedela, čo si chce obliecť na svoju svadbu, aj keď to už bolo uložené vo vreci na vyhodenie…

Táto nevesta presne vedela, čo si chce obliecť na svoju svadbu, aj keď to už bolo uložené vo vreci na vyhodenie…

4 decembra, 2023 0 Od Redakcia

Mnohé dievčatá sa ocitnú v situácii, keď snívajú o svojom svadobnom dni. A jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré myslia, sú ich svadobné šaty. Väčšina žien má zvyčajne veľmi konkrétnu predstavu o tom, čo si chcú obliecť.

A táto nevesta presne vedela, čo si chce obliecť aj…

23-ročná Allie Livingwaterová sa prehrabávala v pivnici svojej starej mamy, keď v odpadkovom vreci našla niečo neuveriteľne vzácne. Hneď, ako to uvidela, vedela, že jedného dňa si práve tieto šaty sama oblečie k oltáru.

O päť rokov neskôr, keď sa zasnúbila s Timothym Livingwaterom, vedela, že je čas šaty vytiahnuť. Jej stará mama mala tieto šaty oblečené na vlastnej svadbe asi pred 60 rokmi a teraz si ich Allie mala obliecť znova.

Dňa 25. septembra si Allie obliekla tieto špeciálne šaty a nemohla byť šťastnejšia! A podobne nadšená bola aj jej stará mama, ktorá Allie spolu so šatami darovala „niečo staré“ a „niečo požičané“. Hrdý otec odprevadil dcéru k oltáru v rovnakých svadobných šatách.

Po profesionálnom vyčistení šiat padli Allie ako uliate a nebolo potrebné ich vôbec upravovať. Jediná zmena, ktorú Allie urobila, bola, že si pod ne dala obručovú sukňu.

Jej stará mama bola samozrejme dojatá až k slzám, keď videla svoju vnučku kráčať uličkou v Turners Falls vo svadobných šatách. Allie Livingwaterová sa na Facebooku rozhovorila o svojej svadbe a význame svojich šiat. Zverejnila bok po boku svoju babičku a seba v šatách, aby všetkým ukázala, ako vyzerali.

Spomenula, že jej svadba bude udalosťou, ktorú si bude pamätať do konca života, pretože bola výnimočná. Allie má so svojou starou mamou veľmi zvláštne puto, keďže s ňou žila od narodenia.

Rodina sa k Allieinej babičke presťahovala po tom, ako ovdovela po 38 rokoch manželstva. A hoci sa Allie so svojím starým otcom nikdy nestretla, cítila  sa k nemu bližšie, keď nosila babičkine svadobné šaty.

Allieinu babičku premohli emócie, pretože si nikdy nepredstavovala, že jej šaty bude mať na sebe ešte niekto ďalší, nieto ešte jej vnučka. Odpísala ich a myslela si, že sa už nikdy nebudú hodiť.

Aký krásny príbeh a aká nežná chvíľa zdieľaná medzi babičkou a vnučkou. Dúfam, že každý má takýto vzťah so svojími starýi rodičmi.

Podeľte sa o tento nádherný príbeh, aby ste inšpirovali ďalšie nevesty k tomu, aby si vo svoj veľký deň obliekli zdedené šaty!