Táto pieseň Vás dostane! Lady Gaga a Bradley Cooper sa na Oscaroch zapísali do histórie!

Táto pieseň Vás dostane! Lady Gaga a Bradley Cooper sa na Oscaroch zapísali do histórie!

5 marca, 2023 0 Od Redakcia

Udeľovanie Oscarov sa konalo v Los Angeles. Na túto udalosť sa tešili nielen filmoví fanúšikovia, ale aj milovníci hudby, pre ktorých sa absolútne oplatilo nezaspať. Lady Gaga a Bradley Cooper naživo predviedli jednu z najkrajších balád desaťročia, Shallow.

Nikoho neprekvapilo, že sošku si odniesol Rami Malek a Bohemian Rhapsody, ani to, že Lady Gaga a Zrodila sa hviezda nakoniec získali cenu. Keď však blonďavá speváčka naživo na pódiu pri odovzdávaní Oscarov zaspievala s Bradleym Cooperom najkrajšiu ústrednú pieseň filmu, všetkým spadla čeľusť.

To, že na Oscaroch vystúpia obe hviezdy filmu Zrodila sa hviezda, bolo známe, ale nikto nečakal, že ich duet, ktorý sme počuli už miliónkrát, si opäť nájde cestu k srdcu a zasiahne tie najhlbšie emócie. Gagine nádherné čierne šaty a pohľad na klavír, ku ktorému si sadla, navodili atmosféru, ale bolo to ich vystúpenie, dokonalá súhra a harmónia, ktorá všetko niesla…

Speváčka a svetoznámy herec boli vo filme zamilovaným párom, ale toto zvláštne puto zostalo aj v zákulisí a ich chémia iskrí v skutočnom živote rovnako ako na plátne vždy, keď sa chopia mikrofónu a vyjdú na pódium. „Na tejto planéte nie je človek, s ktorým by som mohol spievať túto pieseň, okrem teba.“ – Lady Gaga poďakovala Bradleymu Cooperovi, keď si preberala Oscara.

Nuž, nevieme, ako by táto pieseň znela s iným interpretom, ale po Bradleym Cooperovi by sme si tento fantastický duet nevedeli predstaviť s nikým iným!