Unavená mama vyrobila šikovnú „falošnú ruku“, aby upokojila svoje plačúce dieťa – internet tento nápad miluje!

Unavená mama vyrobila šikovnú „falošnú ruku“, aby upokojila svoje plačúce dieťa – internet tento nápad miluje!

10 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Byť mamou nie je pre nikoho jednoduchá úloha. Je to náročná práca na plný úväzok, ktorá si vyžaduje maximálnu oddanosť a neochvejnú energiu. Stručne povedané, je to naozaj ťažké. Ak matka nekŕmi dieťa, vymieňa plienky, ak sa dieťa budí uprostred noci, hojdá ho, aby zaspalo, zatiaľ čo vaše uši sú plné plaču.

Starostlivosť o novorodenca môže byť práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorá vás vyčerpáva ako nič iné a preto mama dvoch detí Abigail Rivera Garcia z Massachusetts natrafila na trik, na ktorý by sa chceli pozrieť všetky matky…

Obe Abigailine deti – 16-mesačný Jeremiáš a 2-mesačná Anayah – sa narodili predčasne a preto si vyžadujú zvýšenú starostlivosť.

Okrem toho má Anayah koliku a reflux, čo vedie k tomu, že je „super výstredná“ a potrebuje zvýšenú pozornosť.

Podľa Love What Matters 23-ročná Abigail povedala: „Došlo to do bodu, keď som ju nedokázala položiť na zem dlhšie ako 10 minút bez toho, aby neplakala. Keďže jej potreba pomoci rástla až do zúfalstva, obrátila sa Abigail na internet, aby našla riešenie problému. Ako to už často býva, web jej poskytol hack, ktorý ako sa ukázalo, je dokonalý.

Abigail vzala plastovú rukavicu, naplnila ju ryžou a naspodu pevne zviazala. To, čo jej zostalo, bola v skutočnosti „falošná ruka“.

Ako vysvetľuje mama: „V momente, keď som položila rukavicu na chrbát, prestala plakať, čo bola taká úľava!“ Áno, aj keď sa to môže zdať zvláštne, Anayah zrejme spala ako poleno a to všetko vďaka upokojujúcemu dotyku rukavice naplnenej ryžou. Abigail sa čoskoro podelila o svoje dobré správy na Facebooku, pričom následný príspevok nazbieral viac ako 75 000 zdieľaní.

Rozhodne som nikdy nevedela, že toto je tá vec. Bolí ma, keď si pomyslím, koľko hodín navyše by som spala, keď boli moje deti malé, keby som vedela o tomto triku!

Si rodič? Ak áno, zdieľaj tento článok na Facebooku, aby si tento tip šíril/a ďalej!