Uprostred rušného mesta sa našlo opustené dievčatko. Matka sa jej chcela zbaviť…

Uprostred rušného mesta sa našlo opustené dievčatko. Matka sa jej chcela zbaviť…

19 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Obyvateľka Queensu v New Yorku Mishka Peartová pravdepodobne do konca života nezabudne na chvíľu, keď našla opustené dievčatko. Ako zvyčajne si išla ráno zabehať, ale prekvapilo ju, keď o niekoľko blokov ďalej na miestnej rušnej križovatke uvidela opustené dievčatko. Dievča malo na ústach závoj a v ruke držalo tašku s nejakými vecami.

Opustené šesťročné dievčatko

Mishka sa teda rozhodla ísť a spýtať sa dievčatka či sa stratilo a kde sú jeho rodičia. Dievča bolo viditeľne rozrušené a po lícach jej stekali slzy. Žena zistila, že dievčatko sa volá Emma a má len šesť rokov. Mishka sa však snažila zistiť, ako sa malé dieťa mohlo zrazu ocitnúť samo uprostred veľkomesta, preto potrebovala od dievčaťa viac informácií.

Emmu opustili rodičia na ulici

Miška nakoniec nahlásila zmiznutie dieťaťa na polícii a začalo sa pátranie po jeho totožnosti a ľuďoch, ktorí ho nechali na ulici. Polícia tiež preskúmala záznamy z pouličných kamier. Niekoľko minút predtým, ako Mishka prišla za dievčaťom, sa odohrala dramatická scéna, ktorú práve zaznamenali kamery. Dievčatko doslova vyhodila z auta žena, ktorá bola pravdepodobne jej matkou. V pozadí sa pohyboval muž.

Smutný príbeh malého dievčatka s nádejným koncom

Predtým, ako Emma skončila sama a opustená uprostred rušného Queensu, jej vlastný otec údajne dostal hlasovú správu od matkinho priateľa. Správa naznačovala, že jej matka a jej manžel sa jej jednoducho chcú zbaviť. Táto správa podnietila otca, aby vyhľadal malú Emmu. Po dôkladnom pátraní polícia následne našla muža a ženu o niekoľko hodín neskôr, keď vyhodili dievčatko z auta.

Pri výsluchu na policajnej stanici Emmina matka svoju vinu poprela. Údajne však chcela svoju dcéru opustiť skôr. Bola to zjavne problémová žena, ktorá sa nedokázala postarať o svoje dieťa. Jej súčasný priateľ odmietol akúkoľvek spoluvinu. Poznamenal, že dievča nie je jeho, a preto ho jej osud nezaujíma.

Obaja sú teraz stíhaní za opustenie a bezprostredné ohrozenie dieťaťa. Dievča strávilo nejaký čas v detskom domove, ale dúfajme, že ho čaká lepšia budúcnosť u blízkych príbuzných. Mishka nikdy nezabudne na chvíľu, keď uvidela opustenú Emmu. Bol to pre ňu šokujúci a srdcervúci zážitok. Dievčatku želá veľa šťastia a láskyplnej starostlivosti v budúcom živote.

Zdieľajte tento príbeh aj ďalej…